Konečně úspěšná

Ahoj wellbidáci! Zas jsem se nechala zlákat do sítí wellbidu. No ale kdo by nevyužil ty bidy zdarma, když vám je pošlou na mail zdarma? No nikdo! Tak jsem se přihlásila, zkopírovala kód a bidy již byly na mém účtu. Další můj krok vedl hned na úvodní stránku na nové aukce a že jich tam tedy je! Jedna zajímavější a lákavější než druhá. Ale přece se poučím z rad zkušenějších a nevrhánu se přece hned na drahou elektroniku. Rady znějí vyhrát nejdříve nějaké balíčky bidů. Ale vždyť… Vždyť přece se stovkou hodně muziky nenadělám, navíc ještě i darovanou! V hlavě mi vskřesla myšlenka koupit si nějaké bidy navíc. Pak jsem však zahnala tuto myšlenku, vždyť v tento měsíc musím zaplatit ubytování na celý příští semestr a ještě ani nemám brigádu. A jak se znám, nezůstalo by to jen při koupi jednoho balíčku bidů. Obhajovala bych další koupi tím, že už když jsem do toho dala ty peníze tak už to musím vyhrát. Na to ale potřebuji další bidy, tedy vyhodit další peníze … Takže nákup dalších bidů nepřichází v úvahu. 

Tak jsem se koukla na začátečnické aukce, kde na mě vykoukly hned nějaké parfémiky. No která žena by odolola? Opět žádná. Ale opět jsem se nevrhla hned do toho a vzala jsem si k srdci další z rad „odborníků“ – POZOROVAT. Hned se tam o ni začali bít tři ženy, tak jsem si řekla že to nemá smysl a pozorovala jsem najednou všechny aukce začátečníky. Vypozorovala jsem už dávno známý fakt… 
…když něco dražím já, jiní přikládají jako divý, ale když se jen dívám, najednou se aukce skončí jen na 9 korunách. 200 bidů a ještě k tomu 15 € na amazon za 10 haléřů! Damn it! Já chci taky. Nechápu to, protože už jsem za život vyhrála asi 20 soutěží, někdy se také v automatech něco podařilo, zda ve sportce, ale na tomto portálu ještě nikdy, a to jsem zde na své poměry minula již velkou částku. 
Během psaní tohoto příspěvku sleduju začátečnické aukce. Přihodím jednou, vidím že se přidali další dva tak se začnu věnovat psaní a když o chvíli proklikat zpět – aukce ukončena, cena 18 centů. Jdu vyskočit z kůže. Tak sleduji dál a dál jen sleduju. Ani nevím, co mám vlastně pozorovat. Párkrát ještě přihodím na začátečnicke aukci. Čekám dokud mě v poslední vteřině opět někdo předběhne a najednou zázrak vyhrála jsem! Již zmíněný balíček 200 bidů a 15 € poukázka na Amazon. Pak jsem si vyhlédla parfém, kterého aukce měla zanedlouho končit. Co čert nechtěl, vypadla mi elektřina a já jsem to promarnila. Cena byla do 2 korun. Nic to, alespoň jsem neminula hned všechny bídy. 
Když už se mi konečně podařilo vyhrát, tak vím, že na tuto stránku nedám dopustit! 🙂 Třeba být jen trpělivým, schovat nervy do kapsy, nejít do toho s tím, že chci vyhrát, ale brát to jako zábavu! Přeji příjemné dražení i Vám.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *