Příspěvkům můžete důvěrovat

Pokaždé, když jsem si četla příspěvky na Blogu, nevěřila jsem, že je to pravda. To jsou samé smyšlené příběhy a zážitky. Nenechte se oklamat. Dnes jsem zažila něco podobného. Získala jsem za článek kód na dobití účtu a samozřejmě ženská zvědavost mi nedala. I když jsem byla v práci, zkusila jsem přihodit na jednu aukci. Byl to balíček Bidů a nikdo se tam nehlásil. Až těsně před odečtením sekund najednou jeden, druhý a třetí. Já jsem se rozhodla pro automat. Zkusím to. A neuvěříte mi. Vyhrála jsem, jakmile naběhl automat – můj nastavený automat! 
Ta radost a důležité je hlavně to, že ta radost přišla právě, když jsem byla v práci. Nikomu jsem nevěřila, že při zaměstnání může stíhat i vyhrávat aukce, ale teď jsem zase o něco moudřejší a momentálně šťastná. I když nejde o nic velkého, ale ten pocit výhry mi nikdo nemůže vzít.

Na druhé straně BIDy, které mi zbyly, jsem zase minula v další aukci. Nestačilo mi trošku štěstí a chtěla jsem víc. Sama pro sebe jsem si říkala, že na dnes už toho štěstí ve hře asi bylo dost. No nedalo mi a tak jsem i dopadla. Když ti nestačí to málo, tak teď nemáš nic, pomyslela jsem si. Ale i tak jsem očkem sledovala počítač, jak hrají ostatní hráči, a tipovala jsem si, kolik jich tam je. 
Opět jsem si všimla staré lišáky – ti, co tuto stránku navštěvují již od vzniku webu. Vědí, jak na aukci a mám dojem, že už i vědí, kdo je nový a kdo patří do jejich skupinky. Teď budu trošku opatrnější a asi začnu také pořádně sledovat hru. Zatím hrajte a vyhrávejte. Nezapomeňte, že příspěvky vážně nejsou jen prázdná slova.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *