Dárky pro holčičky i pro kluky.

Den Dětí je už přede dveřmi! Překvapte letos svou ratolest. Ať skáče radostí! Podarujte krásný dárek, díky kterému bude mít na tváři úsměv mnoho dní.  
Představujeme Vám návrhy dárků, které se budou určitě líbit jak holčičce tak chlapci! 
Odrážedla 
Odrážedlo Kettler Spirit Air Starlet potěší každou slečnu ve věku od 2 do 5 let. Toto odrážedlo je na našich Aukcích dostupné v růžové barvě a je přímo stvořené pro malou, módní „sportovkyni“. Odrážedlo je vyrobeno z materiálů nejvyšší kvality a je vybaveno protiskluzovými pedály a základnou.nNa kole je ohraničeno 90° otočení kormidla, které zajišťuje volnost při zábavě a současně redukuje nebezpečí převrácení. 

K malým amatérkam cyklistických výletů se mohou přidat i kamarádi z mateřské školky. Máme totiž odrážedlo i pro chlapce – Odrážedlo Kettler Sprint Air Racing 8718-300, který svým vzhledem napodobuje opravdové závodní auto! Takový dárek rozšíří možnosti pohybu dítěte, bude trénovat jeho smysl pro rovnováhu, zlepší motoriku. Jízda na tomto odrážedle přinese dětem mnoho zábavy!
Hra se skládačkami a skvělými vozidly Lego Friends – Plážový domek Stephanie 41037 – stavebnice je ideální pro holčičku. Díky této stavebnici postaví dvěma mini panenkám Stephanie a Kate, skvělý letní domek, ve kterém bude spousta atrakcí! Stavebnice zajistí dětem skvělou zábavu během prázdninového výletu s mámou a tatínkem. Rodinné, celodenní výlety na pláž již nemusí být nudné. 
Jak zpříjemnit dětem hru v písku? Kbelík a lopatku úspěšně nahradí Bruder Pro Series 3570 Autojeřáb Scania. Nákladný autojeřáb je vybaven čtyřmi držáky, zátěžemi, které se dají naplnit pískem nebo štěrkem pro lepší stabilizaci vozidla. Auto má měkké profilové pneumatiky, otevíratelné dveře kabiny, sklopná vnější zrcátka a je již vybaven světelným a zvukovým majákem. Jeřáb se otáčí o 360 stupňů.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *