Kde jsem udělala chybu?

O portálu wellbid.com jsem slyšela mnohokrát v televizi. Zaujalo mně to a rozhodla jsem se zkontrolovat, o co vlastně jde a jsem oněměla jak se dá nejnovější smartphone vyhrát za pár korun?! Pomyslela jsem si, že až se to povedlo jiným, určitě se to podaří i mně!

Zakoupila jsem akciový balik a začala jsem drsný boj.

Koupila jsem si akciový balik bidů a začala jsem hodně tvrdohlavý boj. Postavila jsem všechno na jednu kartu, tj. automat. Cítila jsem, že výhra je moje.

Na chvíli jsem zavřela oči a viděla jsem se ve snu, jak držím v rukou můj vysněný telefon. Bohužel, život nám mnohdy hází klacky pod nohy, před samým koncem aukce se mi minuly BIDy. To mě však neodradilo, rozhodla jsem se dražit s tím, že se mi to jednou podaří. Koupila jsem další kredit a začala jsem dražit nákupní průkazky. Ty emoce, které každou jednu dražbu doprovázejí, nedají se ani len popsat. Vyzkoušejte to, je to úplně jiné než na jiných portálech.
Vyhrála jsem nákupní poukázku a vyměnila jsem ji na kredit, protože s větším množstvím mohu přejít k dražbám notebooku. Aukce začala. Bála jsem se, že nestihnu přihodit, proto jsem si opět nastavila automat. A opět prohra. Byla jsem na sebe naštvaná a soudila jsem, že se tu už nevrátím. Po 4 týdnech jsem přišla na stránku opět a zase o něco moudřejší. Moje prohry mi nedávali klid. Víte, kde jsem udělala chybu? Když jsem viděla, že je na aukci nastavených 3 a více automatů, přidávala jsem se k nim. Mohla jsem raději počkat se jejich počet zmenší do 2 a tehdy bylo třeba útočit. Teď už mám vaši šanci na úspěch. Pojďte se podívat i Vy!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *