Jak využít zdejší články a začít vyhrávat?

Pokud čtete tento článek, tak jste jistě zavítali na zdejší blog, kde se to jenom hemží příspěvky různých uživatelů o jejich zkušenostech, taktitkách, doporučeních apod. Pokud byste chtěli všechny zdejší příspěvky pročíst, tak byste nejspíše potřebovali několik dní času, avšak neříkám, že by nenesly žádný přínos pro Vás. 
Doporučil bych především články, které se zabývají taktikami, strategiemi a doporučeními, neboť ty Vám mohou hlavně pomoci, články typu „jó, fakt to funguje apod.“ pokládám opravdu za velmi zbytečné a za žrouty času – ten můžete určitě využít daleko lepším způsobem, než číst nějaké emoční zážitky cizích. V tomto článku Vám však poradím také pár věcí, aby z něho nebyla zbytečnost o které píši. 

Jakožto uživatel s již několika letou zkušeností na wellbidu (původně se to tu jmenovalo „zakorunu.cz“, pokud si ještě vzpomínáte) Vám mohu potvrdit funkčnost určitých přístupů. Jedním z nejdůležitějších aspektů případného úspěchu je umět se emočně ovládat. V praxi tento přístup znamená, že pokud se Vám zadaří, tak už se ten den, nejlépe ani následující týden do další aukcí. Účelem tohoto přístupu je zamezení působení nadměrného vlivu emocí na Vaše chování, neboť ty z 99% dokážou zapříčinit ztrátu bidů z Vašeho účtu, neboť se projevují přílišnou radostí, či chamtivostí. 
Druhým přístupem, který bych ze všech doporučil také využit je hlavně oplývat velkou trpělivostí a mít na aukci vyhrazený určitý čas. Jedná se o to, že netrpěliví jedinci zde moc šancí nemají, protože pak si neumí počkat na tu správnou dobu a výsledek už určitě tušíte – účet na nule. Je taky velká blbost, když vstupujete do aukce a nemáte na ní čas. Je to asi to nejhorší co zde můžete učinit, neboť takhle Vám mohu z 99% garantovat, že se Vám daná aukce prostě nepovede a možnost výhry je zde nejmenší ze všech možných. Jedná se o to, že Vaše příhozy musíte kontrolovat, neboť to je to jediné co vy můžete ovládat. Je to opravdu velmi důležité, protože pustit automat a opustit počítač opravdu není to pravé ořechové. 
Zkuste si sami jen tyto dva celkem i primitivní, avšak opravdu jedny z nejúčinnějších možností přístupů při dražení na wellbidu a sami uvidíte, že vypozorujete nějakou změnu. Nezbývá mi tedy nic jiného, než popřát Vám štěstí jak ve hře, tak v dodržování následujících rad 🙂

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *