Pět kroků, jak na to

Sudička rozdává štěstí každému, avšak ne všem stejně a spravedlivě. Přemýšlíte, co udělat, aby se štěstí trochu rozhýbalo a pomohlo Vám konečně vyhrát na Portálu wellibid.com? Představuji 5 jednoduchých kroků, které se vyplatí provést a přijít k vytouženému cíli. 
1) Metoda malých krůčků – počínaje pamatujte, zanedlouho budete mít dočinění opravdovými aukciovými žraloky. Neskákejte hned do hluboké vody – začněte od Aukce Začátečník, dražte balíčky Bidov a Nákupní poukázky. Sledujte, učte se a trénujte svou zručnoť. 

2) Vybírejte produkty, které nejsou aktuální „top“ – nejvíce se těší popularitě ty předměty, jejichž cena v stacjonarny obchodě převyšuje Vaše finanční možnosti. Pokud však hledáte np. konkretni objektiv pro Vaši zrcadlovku, mnohem rychleji zde vyhrajete objektiv. O samotnou zrcadlovku bude tvrdý boj. 
3) Dražte v době, kdy je méně lidí – pokud si to můžete dovolit, vyhospodárte si chvíli na přistoupení do aukce mimo tzv. „rušných“ hodin. Pokud si už najdete chvíli času mimo rušných hodin, máte reálnou šanci nato, že Vaše činnosti budou úspěšné. Nejatraktivnějším časem je rano, když většina lidí trčí cestou do práce či školy v zácpě. Teoreticky, do oběda je na aukcích menší ruch. Nejpopulárnější aukce jsou však ve večerních a nočních hodinách. V případě, že se hraje o televizor či fotoaparát, sen jde na vedlejší kolej! 
4) Stanovte si limit výdajů – přiměřeně investujte své BIDy a dražte na aukcích, které Vás opravdu zajímají, a ne z důvodu jejich popularity. Postupujte moudře, nesnažte se chytit berana za rohy. 
5) Nevěřte na náhody – i kdybyste si na stolku spoustu počítače položili vázu plnou štvrolístkov, je málo pravděpodobné, že Vám pomohou vyhrát vysněný předmět. Počítají se Vaše zkušenosti, vyhodnocení situace a individuální strategia.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *