Několik praktických rad.

Zdravím všechny Uživatele „wellbid.com“

Jsem s Vámi už několik dní, ale postřehl jsem něco. Nebudu se rozepisovat ohledně taktiky dražení, ale o … internetovém připojení. Sám využívám rychlé připojení. Mám 25MB/s a 1,5 MB/s (upload). Dnes se budu zabývat tématem „upload“. Postřehl jsem, pokud na aukci draží hráči ručně, ne automaty, situace je těžší. Stopky a dražící / aktuální vítěz / nejsou zsynchronizovaní. Další přihození jsou ukazovány skoro nezávisle od stopek. Mělo to za následek to, že jsem aukci prohrál – chtěl jsem přihodit na 2 sekundy před koncem, ale server mě informuje, že daná Aukcja byla ukončena.

Aby se tak nestalo, musíte /podle mého názoru/ zadbat o následující:
1. Pokud nemusíte, nedražte ručně, použijte automat.
2. Pokud nechcete využívat automat, zadbajte o to, aby bylo Vaše připojení na internet obsluhované prohlížečem v co najväčšj míře.
3. Vypněte všechna spojení, které využívají k obsluze internetové připojení / emaillová pošta, p2p, stránky shromažďující údaje.
4. Zkontrolujte, zda Váš firewall nezpomaluje vaše příhozu. Pokud ho vypnete – ačkoli to není doporučeno, může Vám pomoci v dražbě.
5. Zkontrolujte, zda je Vaše internetové připojení rychleji, pokud se napojíte pomocí kabelu. Připojení na Wifi může způsobovat zpoždění, np. pokud jste daleko o routeru a je slaby signál 
6. Zkontrolujte, zda není připojení na internet zpomalené jinými členy rodiny, kteří ve stejném čase využívají internet.
7. Mimo jiné zkontrolujte-pomocí dostupných internetových stránek, zda Váš ping je na odpovídající výši. Čím je lepší level, tým máte väčšiu istotu, že Vaše prihodenia budú zaslané včas.
Samozřejmě, můžete přihazovat spíše než 1 sekundu před koncem? Avšak tehdy z toho nebudete mít takovou radost a názorů. Zdravím a přeji hodně štěstí Filip21G

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *