Pošlete svou fotku a získejte BIDy!

Vyhráli jste Aukci! Zanedlouho dostanete vysněný předmět. Jste šťastný a stáčete od radosti. Radost můžete mít ještě větší. Pro naše výherce máme totiž další možnost, jak se obohatit o dodatečné BIDy. Udělejte fotku a pochlubte se výhrou. Za každý opublikovaný komentář dostanete až 200 Bidů jako dárek! 
Emocí během dražeb není nikdy dost. Svůj úspěch můžete sdílet s jinými a to tak, že přidáte svou fotografii do galerie vítězů. Komentář může publikovat každý Uživatel, který vyhrál Aukci s předmětem /s výjimkou Nákupní poukázky Amazon/, a kterou nevyměnil na BIDy nebo hotovost. 

Po zaplatení za vyhraný predmet, v záložke Můj Účet → Aukce → Vyhrál jsem můžete kliknout na tlačítko Komentář a vyplňte políčka. Popište své pocity po doručení zboží, přiložte fotografii šťastného výherce /fotografie do 100kb/ a čekejte na akceptaci. Pamatujte, komentář můžete umístit do 60 dní ode dne zaplacení za Aukci. Text komentáře nemůže narušovat Podmínky Umístění Komentářů.
O tom, zda bude Váš komentář umístěn, se rozhodne v průběhu několika dní. Budeme Vás informovat v e-mailové zprávě. Trpělivě čekejte a už zanedlouho se stav Vašeho Účtu navýší. Za každý schválený komentář od nás dostanete Kód na dobití účtu v hodnotě 200 BIDů. Dodatečné BIDy Vám pomohou pomoct v dalších dražbách. Přejeme Vám hodně štěstí na aukcích.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *