Nelituji to.

O portálu wellbid.com jsem se dozvěděla náhodou, ještě když fungovala pod starým názvem. Reklama stránka mě zaujala, rozhodla jsem se proto podívat, o co tedy jde. To jste měli vidět jak jsem koukala na obrazovku. Vše šlo koupit mnohem levněji aniželi v obchodech. Byla jsem v šoku, že něco takového vůbec existuje. Upřímně řečeno, ze začátku jsem moc nevěřila zda ty věci opravdu dostanu. Bála jsem se riskovat to. Nezaregistrovala jsem se hned, protože jsem nevěděla, jak to tu chodí. Všechno bylo pro mě nové. 
Nediví mě proto když čtu, že jiní se bojí risku. Pravděpodobně strach před porážkou je silnější od úspěchu, který bychom mohli dosáhnou, pokud bychom to riskli. Tak jsem si dala klid a zapomněla jsem na stránku. Až jednoho dne… 

Byl čtvrtek. Pohlcena čtením článků v časopise, vůbec jsem si nevšímala jiné věci. Později jsem si blíže prohlédla obsah mého měsíčníku a našla jsem tam krátký text o portálu wellbid.com. Hned jsem si vzpomněla na tu stránku, kterou jsem jednou náhodou našla na netu. Pro čtenáře časopisu byla připravena speciální akce a tak jsem se rozhodla využít tuto šanci. Zaregistrovala jsem se. Přečetla jsem si pár názorů a rad a už jsem se nebála. Moje dobrodružství pouze začíná a pevně doufám, že se mi brzy povede vyhrát aukci.
Začínám si připravovat taktiku, chci poznat taktiku jiných a doufám, že rozvinu křídla a využiji každou jednu šanci. Budu Vás o moich úspěších informovat a motivovat Vás do rizika, protože já svou volbu nelituji.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *