Můj první úspěch

V životě se snažím poslouchat svůj rozum a vše, co je třeba udělat si vždy důkladně promyslím. Bylo to tak v případě wellbid.com. K celé této záležitosti jsem přistoupil dost skeptipky a po přečtení několika fór i s nedůvěrou. Analizoval jsem, přemýšlel jsem, jestli se mi vyplatí to risknout. Ale řekl jsem si: „Vem to čert. Zkusím to!“ Zaregistroval jsem se, minul jsem 500 korun za balík 500 BID a bylo. Je-li z toho nic nebude, tak nic. Někdy přece utratím na hlouposti i víc 😀 Upřímně řečeno, neměl jsem tehdy ani ponětí, jak dražit, co jsou to automaty atd. 
Vybral jsem si aukci s balíkem 100 Bidů a začal jsem přihazovat. Přihodil jsem 2x, někdo přehodil mou cenu. Hmmm, co je to automat? Nastavil jsem ho a co? Vyhrál jsem hned na první aukci. Tehdy jsem uvěřil, že se tu fakt dá vyhrát. Ale to nebyl konec.

Ze zakoupeného balíku mi ještě něco zbylo. Pomyslel jsem si: „Zkusím štěstí ještě jednou, vždyť mám jistou šanci na výhru. Vybral jsem si Nákupní poukázku + 200 Bidů. Když jsem vyhrál pouze po několika příhozech, nemohl jsem uvěřit vlastním očím. Byla to moje druhá výhra hned v první den. Druhou výhru jsem vyměnil na BIDy, abych mohl hrát dál. Na druhý den jsem se pokusil o cennější výhru. Přišel jsem o celý kredit. Nejsem však z toho smutný. Vím, že jsem prohrál, protože jsem nevěděl, jak hrát. Učím se, jak portál funguje, přemýšlím nad strategií a určitě to zkusím znovu. Vím, že tu můžu vyhrát. Pokud mi nevěříte, zkuste to sami. Vyplatí se to!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *