Investice na wellbid.com

Na wellbid.com jsem již své vyhrál a tak asi můžu říci, že patřím k těm zkušenějším hráčům. Proto bych dnes chtěl načít téma investice, pomocí které budete mít větší šanci na úspěch v dražbě o cennější předměty. 
Je všeobecně známo, že nováčci začínají od „menších aukcí“. První úspěch je obvykle na Aukci Začátečník. Proč? Scházejí se tu hráči, jenž ještě nemají na účtu ani jednu výhru, tedy na dané dražbě jich bude méně. Většinou se perou o nákupní poukázku s kreditem. Nicméně, vybrání cennějšího předmětu není tak snadné. Pokud chcete na wellbid uspět, musíte nejprve investovat. 

Televizory, smartphony, fotoaparáty či konzole mají hodnotu několik tisíc korun a nejčastěji jsou vyhrány po využití 2-3 tis. Bidů. Tak je to podle statistiky. Proto moje rada zní: Nejprve zabojujte o Balíky s kreditem a usnadněte si cestu po hodnotné věci. Aukcí s Balíkem Bidů je dost. Můžete si vybrat 100, 500 nebo 2500-ový balík. Po vyhrání několika balíků, budete mít na účtu celkem okázalý počet jednotek, které Vás dost přiblíží k vysněnému vítězství. Samozřejmě, můžete si Balík 25000 Bidů zakoupit hned na začátku. Ale asi zde nebude mnoho takových, kteří si to budou moci dovolit. Malými krůčky si můžete nasbírat Biby a těšit se ze hry na dražbách.
Aukce přinášejí pěknou dávku adrenalinu, což může být z časem velmi lákavé, tak jako předměty. Musíte se ale naučit ovládat své emoce a dobře rozložit síly. Tehdy se Vám určitě vyplatí investovat.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *