Jako v labyrintu

Ahojte wellbiďáci, 
na úvod bych použil myšlenku z filmu CUBE. Vzpomínám si, jak jsem dříve viděl tento film. Děj se odehrává v uzavřeném prostoru „kostky“, z níž je možné odejet jen jedním způsobem – najít východ. Kdo však viděl tento film, dá mi za pravdu, že dostat se z tohoto „labyrintu kostek“ není vůbec snadné. Číhají zde nástrahy, vidět před sebou stejné kostky, přes které se prochází a hlavně je zde vnímat silný vliv člověka. Více lidí, různé osudy a vznikající nedorozumění, nervozita … Jak dál? Myslím, že se správně rozhodli, když začali spolupracovat a společně hledali řešení – jak si pomoci z této situace. 

Vážení, rovněž akciový portál je jako jeden labyrint, v němž se nacházejí lidé, jenž sem dobrovolně vstupují. Jdou za svou představou, chtějí dosáhnout svůj „aukciový cíl – vyhrát“. Někdo se uskromní s vyhranou hračkou, či toaletní vodou. No jsou i tací, co chtějí trochu víc – vždyť za bidy, za které zaplatí, chtějí i něco získat – např. mobilní telefon, TV nebo fotoaparát. Jiným stačí vyhrát poukázku s bidmi nebo i samotné bidy a zkoušet štěstí dál – možná zas vyhrajou.
Vidina úspěchu je lákavá a člověk mnohdy podlehne jeho lesku. Hledáme možnost jak vyhrát. No tady na spolupráci můžeme zapomenout. Tady se prezentuje člověk sám svým postojem. Tu hraje sám za sebe. A vůbec není sobcem​​. Naopak, je soutěživý. A tak možná každý den zapínám PC a otevírám stránku aukciového portálu, abych se zapojil do soutěžení. A že se vyhrát dá, o tom se už mnozí přesvědčili. Nebojí se riskovat, koupí si bidy, licitovat a tak se stávají „členy velké rodiny aukčního portálu“. 
Nebojte se podělit o své dojmy… pište o svých zkušenostech, navzájem si můžeme poradit. Můžeme taky spravit, aby se druzí mezi námi cítili příjemně a rádi sem chodili – odreagovat se a pobavit. 

Ať se nám daří.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *