Poslechněte mou radu.

Vítejte vážení čtenáři! 
Chtěla bych Vám představit způsob na hru v situaci, když na účtu nemáte Bidy. Mně se tato taktika osvědčila a doufám, že i Vám přinese vytoužené vítěztví. Asi si myslíte, proč jsem se rozhodla Vám to prozradit? Já už tyto informace nebudu potřebovat, protože jsem se rozhodla na nějaký čas od dražeb odpočinout. 
Taktika je jednou částí, avšak abyste vyhráli a neztratili moře Bidů, tak na to potřebujete mnoho štěstí. V situaci, kdy máte na účtu méně než 200 BIDů, hledejte aukce nejmnenšou hodnotou příhozu. Kdysi se dalo přihazovat po jednom bidu, nyní se dají přihazovat skvělé produkty již za x3 BIDy. Kromě toho, spotřebiče typu tyčový mixér, vysoušeč vlasů či žehlička jsou na dosah pro ty, kteří na účtu hodně nemají. 
Hra o jiné předměty vyžaduje alespoň několik stovek Bidů na účtu. V takovém případě bude ťažké zvítězit. Nicméně, pokud na účtu máte mnohem méně, před přistoupením do té správné dražby, zapojte se do aukcí s balíky Bidami. Častokrát se dá vyhrát tyto aukce pouze z několika příhozy a tehdy saldo na účtu pěkně roste. Když už nasbíráte pěkné saldo portálové měny, můžete začít na dražbách s dražšími předměty. 
Děkuji za Váš čas a doufám, že jsem Vám pomohla.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *