Jsem tu díky dceři

Asi nebudu originální, když napíšu, jak jsem se dostala na wellbid.com. Náhodou jsem si všimla, jak si moje 21-letá dcera prohlíží na webu zboží. Myslela jsem si, že je to jeden z obyčejných internetových obchodů. 
Když mi ale nedávno ukázala nový Iphone, nevěděla jsem, jak k němu přišla. Vždyť studuje, dáváme ji sice kapesní a o víkendech doučuje angličtinu, není však možné, aby si na mobil našetřila jen tak. Vážně jsem si začala dělat starosti, odkud to vzala??? Upokoila mě ale, že se jí to povedlo vyhrát na portálu wellbid.com. Tato věcička je její největší úspěch, protože ho získala jen za několik korun /samozřejmě plus bidy a poštovné/. 

Rozhodla jsem se tedy, že to zkusím i já. Nejprve jsem si trochu četla blog a FAQ. Chtěla jsem být připravená a vědět, jak na to. Nechtěla jsem do „cvičebních aukcí“ investovat příliš mnoho peněz, proto jsem si koupila nejprve akciový balik. První střely jsem zacílila na aukci Začátečník. Právě zde se mi povedlo trefit parfém a byl můj po několika příhozech! Zanedlouho máme v rodině svatbu a nový parfém idealně zvýrazní mé elegantní společenské šaty.

Zatím jsem spokojná s tím, co mám. V nejbližších týdnech nás čekají výdaje. Nicméně bylo skvělé pocítit ty emoce, které aukci provázejí. To vše díky mé dceři. Možná se pokusím vyhrát nějaký parfém i pro ni, bude mít narozeniny. Mám už plán, třeba ho pouze zrealizovat!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *