Štěstí za 50 BID!

Po napsání článku na blog o mé poslední výhře, jsem dostala mail s návrhem odměny na 50 Bidů. Trošku jsem byla z toho smutná. Pomyslela jsem si trochu málo„. Ale lepší vrabec v hrsti než holub na střeše. Nemůžu být přece pazerná, a tak jsem souhlasila.
Rozhodla jsem se risknout to a zapojila jsem se do aukce. Upřímně řečeno, byla to první aukce kde částka příhozu byla x3 a byl to vysoušeč na vlasy. Jeeeee, znovu jsem vyhrála!“ Vřískala jsem na celý dům 🙂 Vyhrála jsem s pouze 50ti BIDami! Teď čekám na mou výhru.  

Bohužel, štěstí při mně nemohlo dlouho stát. Vyhrála jsem pak ještě jednu aukci USB klíč, ale vyměnila jsem jej za bidy. Osud alek nechtěl jít podle mého plánu. Všechny BIDy jsem prohrála. Bylo jich nebo pouze 1563. Nyní trošku lituji, že jsem si dala výhru proplatit kreditem. Zůstala jsem bez USB klíče a účet svítí prázdnotou. Trošku to bude trvat, znovu zavítám na aukce. Opět si musím malými krůčky nasbírat vystačujúci počet Bidů. Doufám, že se mi to příště povede. Navzdory všemu doporučuji portál wellbid.com z celého srdce. Jsou tu super akční nabídky, skvělé, stále novější zboží a úžasná zábava.
 S pozdravem
Anna8711
 

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *