Protože sny se plní!

Poslouchajíc oblíbenou hudbu jsem snila o novém MP3 přehrávači. Takovém, který budu moci mít u sebe vždy, který je malý a současně výkonný. Kdysi jsem zkoušela síly na wellbid.com a vzpomněla jsem si, že velmi často se zde objevuje nová elektronika, a hlavně můj vysněný Apple iPod. 
I přes dřívější neúspěšné aukce jsem se rozhodla to risknout. Tentokrát jsem na to šla s klidem. Dokud jsem si koupila nový balíček bidů, prohlédla jsem si podobné aukce. Ukázalo se, že netrvají několik minut a musím mít hodně bidů na to, abych vůbec měla šanci vyhrát to. Někdy je i 1000 bidů málo. Kalkulovala jsem, snažila jsem se ohodnotit a rozvážit všechny pro a proti a přišla jsem k závěru, že si nejprve zahraju o něco menší. Tak jsem přišla k nákupní poukázce, kterou jsem vyměnila na bidy. 

Účet byl naplněn a tak jsem přistoupila na aukci. Přebíjela jsem trpělivě a rozvážně. Měla jsem taky trochu štěstí, protože akorát na této aukci byl klid. Po 45 příhozech, 405 využitých bidech byl Apple iPod konečně můj!
Ano, je to opravdu možné, ale pouze je-li si to dobře promyslíte a vypracujete si důkladný plán. Příjemné dražení přeji!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *