Automat a avatar

Na tomto portálu nejsem začátečník, ale delší pauza udělala pravděpodobně své. Aukce pouze sleduji, ale začít hrát je pro mě zatím velké tabu. Čtu si příspěvky, sleduji aukce snažím se zapamatovat si jména super výherců. Tím pouze lze závidět výhru. Takový tablet za několik korun. Moje poslední aukce nebyly úspěšné, ale i tak mě to hodně láká, ale zároveň i odrazuje. Když si spočítám ty, co nevyhráli a investovaly do aukce opravdu dost – přijde mi to nefér. Hlavně ty automaty, které naběhnou po nějakých 10 příhozech jiných hráčů. To se samozřejmě všichni vzdají. Automat si může opravdu dovolit pouze ten, který má na kontě alespoň 500 bidů. Ale i tak je to nejistota ale zároveň velké lákadlo. 

Jak dlouho budu ještě pouze pozorovat a číst příspěvky? Nevím. Na nejbližší aukci chci být opravdu připravena. V článcích často píšou o bidech, které získají za příspěvek a postupně začnou hrát a daří se jim. Alespoň to tvrdí v příspěvcích. Takže to zkouším. Zatím jsem ale přišla na něco pro mě opravdu důležité. Pamatovat si hráčů podle avatarů je neefektivní. Mnozí z nich si avatar buď změní, nebo prostě vymazali. Takový lišák jako avatar pro mě znamenal zkušený hráč, ale v některých případech to tak nebylo. Tak jsem si začala všímat i jména těch lišáků či pand, kosmonautů a jiných avatarů. Mnohdy vyhrávali právě ti, bez avataru. Jako by to byla slabost dát najevo, jaký hráč přibližně jsem. Ale když takový lišák přepískl aukci takovým způsobem, že je vlastně v mínusu – to je asi falešný lišák. Svým avatarem chtěl ostatní pravděpodobně odradit od příhozů. To přece pro něj znamená větší šanci vyhrát aukci.

Můj závěr z tohoto pozorování? I já mažu svého aktuální avatar. Možná to přinese štěstí a nějakou tu aukci i vyhraju. Zatím přeji hodně štěstí při hře na této zajímavé stránce.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *