Přihlaste se přes Facebook

Máte na Facebooku účet? Pokud  ano, tak už nemusíte při přihlášení na Portál wellbid.com vpisovat svůj login a heslo. Využijte tuto moderní možnost a bavte se u dražeb značkových produktů. 
Přihlašování je nyní mnohem snadnějši a rychlejší. Stačí, když kliknete na charakteristické tlačítko „Přihlaste se přes Facebook“ a budete přesměrováni přímo na přihlašovací stránku Facebook. Teď už stačí, když se přihlásite na společenskou stránku – vepište svou e-mailovou adresu a heslo a můžete využívat služby wellbid.com. 
Pamatujte, že při přihlašování se pomocí Facebooku musíte zadat e-mailovou adresu s cílem připsání Vašich údajů k Účtu na Portálu wellbid.com.

Vaše e-mailová adresa nebude na Portálu viditelná a na Vašej stránke na Facebooku se nebude ukazovat žádná informace o přihlášení.
Tlačítko pro přihlášení přes Facebook najdete na hlavní stránce, hned nad registračním formulářem a také po kliknutí na tlačítko „Přihlásit“. Zkraťte registraci a přihlašování na minimum a využijte toto usnadnění. Buďte aktivní na společenském portálu a současně se bavte na našich Aukcích.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *