Různé výrobky, stejná aukce

Na wellbid.com si každý přijde na své. Náš asortiment neustále doplňujeme o sezónní výrobky tak, aby byla naše nabídka pro Vás pořád atraktivní. Jelikož působíme ve více zemích, snažíme se splnit očekávání všech Uživatelů Portálu – z Velké Británie, Austrálie, Indonésie, Japonska, Mexika a dalších. Když jsou u nás dostupné zimní pneumatiky, v Austrálii bude dostupná nákupní poukázka na různé nákupy. 
Wellbid.com působí ve více než 20 zemích. Výrobky, které nabízíme na našich Aukcích vybíráme tak, aby byly atraktivní pro každého Uživatele, bez ohledu na to, kde bydlí. V souladu s tím se mohou Aukce v jednotlivých zemích lišit.

Jako příklad může posloužit dražba nákupní poukázky. V Polsku je to nákupní poukázka Sodexo, v Německu je to nákupní poukázka Amazon a v Maďarsku draží Uživatelé nákupní poukázku Ajándéktualvány. Tyto produkty jsou přizpůsobeny potřebám dané skupiny odběratelů.
Situace záleží také na sezónnosti daného zboží a jeho dostupnosti v dané zemi. Produkt, který je snadno dostupný Vám bude po vyhrání Aukce doručen rychleji. Při výběru produktů se řídíme pravidly tak, aby byly výrobky cenově podobné. Kromě toho, čím více Aukcí je dostupných, tím máte větší šanci na vybrání svého vysněného předmětu. 
Zveme Vás do hry! Bavte se skvěle na každé z našich dražeb!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *