Důležité detaily.

Jak hrát a vyhrát? Tady máte minipříručku. Ať se Vám daří! 
1. Psychicky a finančně se připravte na to, že ne vždy vyhrajete – je možné, že trefíte na aukci, kde budete vystaveni velkému stresu a ztratíte spoustu Bidů. Pamatujte, riziko spojené s dražbami se do hry počítá a čím dříve to pochopíte, tím snadněji se vyrovnáte s případnou prohrou a tím více se budete z výhry těšit. 
2. Pamatujte, každá dražba je jiná a každá z nich se může jinak vyvinout. Nikdy nemůžete předvídat, co se bude dít. 

  
3. Vypracujte si svou vlastní strategii, pokud je to možné i více postupů, a buďte důslední – chcete-li    dražbu Vašeho vysněného předmětu vyhrát, musíte mít jasně stanovený cíl a jít si za ním. 
4. Jedno je jisté – čím více Bidů máte, tím větší jsou Vaše šance na výhru aukce. Promyslete si také, jak získat další BIDy – můžete si je koupit za akční cenu nebo psát články na Blog, za který Vás jistě odmění. 
5. Před tím, než začnete důležitou dražbu, sledujte ostatní hráče, poznejte pravidla provozu portálu, přečtěte si o stránce, promyslete si, kolik peněz chcete zainvestovat a jaký produkt se Vám nejvíce hodí. 
6. Věřte ve své síly, své analytické schopnosti a držte palce – pokud máte alespoň trošku štěstí v loteriích a Tiposu, tato stránka je pro Vás přímo stvořená. 
7. Skvěle se bavte! Výhra je skvělým vyvrcholením každé dražby, ale přistupujte k tomu jako k skvělé formě zábavy – to je nejdůležitější.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *