Must have sezony – kamera GoPro

To, co je módní najdete i na našich Aukcích. Staráme se o tom, aby každý z Vás našel na wellbid.com svůj vysněný předmět. Pro všechny milovník sportu máme nejpopulárnější hit sezony – kameru GoPro Hero3. 
Nejnovější, povinná zařízení, které Vás prostě musi provázet na Vaší dovolené, může být Vaše již za několik korun. Podívejte se sami a začte se bavit! 
Americký produkt je neustále zdokonalován. GoPro Hero3 je od své předchůdkyně menší o 30% a o 25% lehčí. Má to za cíl ještě príjemnější využívání. Nejvíce známou je kamera ze série Black Edition s rozlišením 12 Mpix.

Velmi rychlý procesor obrazu umožňuje zachycení momentu až do 4 tis. bodů – dech zapierajúci efekt. Zabudovaný modul WI-Fi umožňuje spojení kamery s různými zařízeními typu tablet či smartphone. Takto můžete ještě lépe kontrolovat nahrávání obrazu.
Velkým plusem GoPro kamerz je určitě její malý rozměr, který jistě měl svůj podíl na popularitě produktu. Vnější obal je odolný vůči otřesům a vodě až do hloubky 60 m, díky čemuž můžete nahrávat své první potápění a své zážitky ukázaťznámym.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *