Wellbid.com – jak to začalo u mě

O této stránce mi řekl známý, který se pochlubil vyhraným předmětem. Ze začátku jsem mu nevěřil a byl jsem skeptický. Koupit tak drahý předmět za pár babek? Vždyť, kdo by prodával tak levně? Nedalo mi to  a po několika dnech jsem vyhledal v internetovém prohlížeči stránku wellbid.com 
Ihned mi vyskočil seznam. Klikl jsem na stránku a hned jsem věděl, že to zkusím. Musel jsem však emoce uklidnit. Prvních pár dní jsem surfoval po netu a hledal jsem informace o stránce, taktiku a co si lidé o tom všem myslí. Samozřejmě, jak jsem si mohl domyslet, kolik lidí, tolik názorů. Hned na úvod je třeba říci, že riziko prohrané aukce je reální. Stačí ale prohlédnout podmínky používání a zapamatovat nejdůležitější věci.

Musíte si však uvědomit, že nic není zadarmo a hlavním rizikem je cena, kterou je nutno zaplatit za to, abychom se mohli aukce zúčastnit. Musíte si vybrat vhodnou taktiku. Pokud Vám můžu poradit, poslechněte rady zkušenějších hráčů a začněte od méně ambiciózních dražeb.

Přiznám se, že do dražeb o atraktivní předměty jsem se zapojil moc rychle a vymstilo se mi to. Jsem ale klidný a věřím, že i na mě přijde řada. Má to být dobrá zábava a tak to beru. Ten, kdo si myslí, že tu vydělá majlant, mýlí se. Vyvrátím mýt, ​​že se tu nedá nic vyhrát. Mně se to podařilo hned prvního dne, na aukci pro začátečníky. Proto Vám tento druh doporučuji. Vyhrávání aukcí je dost těžké a pokud někdo chce uspět, musí být zkušený. Proto Vám doporučuji, zkuste své síly ale dělejte to rozumně. 
Hodně štěstí!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *