První kroky, první výhry

O servisu wellbid jsem se nedozvěděl náhodně. Zhruba před 3 lety jsem se s podobným systémem setkal na jedné americké stránce, která již v dnešních dnech nefunguje. Myšlenka mi sice v hlavě zůstala, ale neměl jsem k dispozici finance, abych se do hry zapojil. Nakonec, každý byl studentem a ví, kolik peněz je investováno do školy, na „socializaci“, jídlo a kolik peněz se zvýší. Jelikož nyní pracuji, rozhodl jsem se proto vyhledat podobný servis znovu, ale teď jsem byl odhodlán zainvestovat a pustit se do toho. Jako každý, i já jsem první hodinu pouze sledoval. Jelikož jsem líný číst nějaké to FAQ a podobné věci, byl jsem nucen přijít na systém sám, ale unikly mi začátečnické dražby. Nevadí.

Jelikož jsem se během studia věnoval hlavně matematice, statistice, numerice a podobným blbostem, hned jsem si vytvořil několik „zlepšováků“, jak uspět.
Po hodině sledování jsem si vyhlédl první aukci a hned jsem ji vyhrál. První úspěch mě nabudil na další, kterou jsem vyhrál taky 🙂 Zalíbilo se mi to, ale na jeden den by stačilo. Nechat si přestávky mezi jednotlivými výhrami je podle mě důležité.

Příští dny jsem pokoušel štěstí znovu a povedlo se. Následně jsem našel tento skvělý blog a přečetl jsem si pár příspěvků. Dal jsem si 5 dní pauzu a znovu výhra 🙂 Byly to zatím jen balíčky bidů a nějaké ty nákupní poukázky přeměněny na bidy, ale startovací balíček 2000 bidů jsem zúročil zhruba 1,75 násobně. Mojí technikou jsem vyhrál 7 dražeb v průběhu 10 dnů (celkový čas, ne „hrací“ dny), které mě stály dohromady celých 20 korun 🙂 Chystám se na nějaké větší výhry, ale nejprve si chci nasbírat bidy. Tento systém se mi líbí, je funkční, a pokud se „hraje“ s rozumem, dají se podle mě vyhrát skvělé ceny. Jen je třeba investovat čas, nějaké ty eura, dělat si poznámky a nepřihazujeme bezhlavě. 
Lovu zdar, vidíme se na dražbách 😉

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *