Automat – pomoc nebo překážka?

Na úvod mohu odvážně říci, že portál wellbid.com připoutal moji pozornost způsobem přihazování a ne grafickým řešením stránky! Když si vezmeme konkurenční stránky, ať už slovenské nebo zahraniční, mohu říci, že jsem trošku v šoku. Kdekoliv jinde se vyhrává tradičním způsobem přihazování, kde si sednete před počítač a pozorně čekáte na konec aukce. 
Na této stránce byly automaty dost iritující, hlavně když si vezmete v úvahu to, že se zapínali na aukci tehdy, když šlo o dost velké peníze. Na wellbid vidím seznam hráčů a mluvím si „hmmm, zajímavé“. Po delším sledování jsem si však uvědomit, že vyhraje ten, kdo má větší objem bidů. Podle mě automaty dost komplikují fair-play hru a šanci má spíš ten bohatší.

Samozřejmě, když někdo nemá čas sedět pro počítačem a sledovat situaci, automat je skutečným postachom hráče. Neklamme se, „kdo zabrání bohatému žít bohatě“? Pokud se chcete stát dravcem s bidmi, stačí když si dobijete účet akciovým balíkem, provedete několik moudrých investic av krátkém časovém období a“malá rybka“ pohltí „žraloka“. Pokud rychle investujete a vyhrajete, v průběhu týdne si budete moci dovolit zapnout automat a vyhrát pokaždé dražší a cennější předmět. Myslím si, že můj článek rozveje pochyby laiků ve věci užívání automatů na wellbid.com 
bilykid

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *