Příjemně a bez stresu :)

Vítejte blogeři 🙂
Za poslední dny jsem se hodně nudila a tak jsem se rozhodla udělat na wellbid.com malý experiment. Chtěla bych se s ním podělit právě s Vámi, hlavně začínajícími hráči.
Utratila jsem všechno a začala jsem prakticky od nuly. Pak se začaly problémy… Přišla jsem o více než 1000 Bidů a přínos? Žádný! Důvod? Začala jsem dražit hned po probuzení a přihlášení se na stránky Portálu, tedy kolem 10 hod. ráno, v neděli. Samozřejmě první z dražeb byly naprostou blamáží. Stalo se tak proto, protože jsem nedražila do konce, jen tak obyčejně, jak to dělají nováčci… nesměle… Hrůza, děs, neměla jsem chuť na nic…

Zimní sprcha, trošku jsem si odpočinula a další zkouška, v 6 večer… Zásah do černého! Žádné problémy, balík 500 Bidů jsem získala za směšnou cenu… Milo, příjemně, bez stresu … O to právě jde !!! Moje rada pro ty, kteří teprve začínají, ale i těch, kteří zde ztratili všemu: „Necpěte se do dražby hned na samém začátku. Chce to trpělivost, vyrovnanost, seznámení se se situací a úspěch máte zaručen. Samozřejmě, musíte sledovat, vyznačit si cíl a větší časový obzor / výhodný pro začínající /, protože den v týdnu, zda čas dne jsou velmi podstatné. Přeji Vám mnoho výher a hodně trpělivosti.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *