Dvě výhry a prohra.

O Vaší stránce jsem se dozvěděla od známých, se kterými se často setkávame. Vyprávěli nám o soutěžích a výhrách, až jsme přišli k tématu wellbid.com, v níž jeden z nich vyhrál několik cenných výher za několik eur. Pro mě to bylo málo věrohodné, aby někdo vyhrál něco moc drahé za pár babek a nechtělo se mi tomu věřit. Nedalo mi to ovšem a šla jsem se podívat na stránku. 
Já musím vždycky všechno zkontrolovat a vyzkoušet na vlastní kůži. Přihlásila jsem se a koupila jsem si balík bidů. „Co jsou to bidy?“ – zeptala jsem se sama sebe. „Jak se s nimi draží na těch aukcích a mohu nimi i platit? 

Začala jsem dražby pozorovat a po několika hodinách, strávených za počítačem jsem se rozhodla risknout to. Podařilo se! Mojí první výhrou byla Nákupní poukázka v hodnotě 15 € a 200 Bidů! Za 1 korunu!!! Hodně mě tento úspěch potěšil, protože to byla moje první výhra, která byla tak trochu i překvapením. Opět jsem se zapojila do hry a tentokrát jsem uspěla. Balík 500 Bidů byl můj.

Bohužel, dobrá passa skončila a po několika hodinách byl můj více než tisícové účet prázdný. Nevím, jestli jsem si zvolila špatnou taktiku, nebo je to prostě tak se všemi začátečníky. Radost z výher a poté prohra. I přesto neztrácím naději a bojuji dál. Doufám, že časem vyhraju něco drahé. Potřebuji však na to BIDy, které musím nasbírat na účtu a pak je budu moci využít v boji o ceny! 
Zdravím a přeji Vám hodně zdaru na dalších dražbách.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *