Sběratelka Bidů

Ode dne, kdy jsem se stala členkou portálu wellbid.com, přemýšlím nad tím, odkud někteří hráči berou bidy. Co chvíle přihazují na dražbách a to až dokud ji nevyhrají.
Jak je všeobecně známo, bidy na tomto portálu vládnou, ale jako každý nový hráč jsem doufala, že si vystačím s dobrou taktikou. Vím, začátky jsou těžké, nikdo nechce mnoho investovat, protože neví, jestli se mu to až tak vyplatí a vyhraje. Koneckonců, pokud se nám už něco vyhrát podaří, v celé té radosti z výhry konáme pomateně. Bez rozmýšlení si předmět necháváme. Oplácí se nám to? 

Podle mě je lepší trochu zchladit emoce a rozhodnout, zda danou věc fakt potřebujeme. Pokud ne, bude lepší ho vyměnit za bidy. Například: vyhráli jsme Lego stavebnici za 50 €. Pokud nemáme děti, stavebnici nepotřebujeme. Proto je lepší ji vyměnit za bidy. Takto můžeme získat cca 1400 bidů. Není to málo a s takovým množstvím už můžu zabojovat o něco hodnotnějšího.
Výše uvedený příklad je z mé vlastní zkušenosti. Poprvé v životě se mi podařilo vyhrát něco cennějšího než 500 korun a to až dvakrát za sebou. Takovým způsobem jsem si své konto krásně obohatila. Teď už vím, že s tak vydělanými bidmi se riskuje snadno. 
Po dvou měsících, strávených na této stránce už vím, že taktika funguje pouze tehdy, když mám na účtu dostatečný počet bidů. Proto jsem se od této chvíle stala sběratelkou bidů.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *