Nápad + návrh

Při sledování aukcí jsem si v poslední době všimla jednu dost důležitou věc. Konečné ceny aukcí se neskutečně zvýšily. Co je podle mě příčinou? Samozřejmě, nápady týmu této stránky. Velmi dobrý tah, ale pomyslel tým i na to, že aukcí začíná být málo? Na jedné aukci je někdy i 11 hráčů a to jsou i noví hráči spolu se starými. Není to fér hlavně pro nové. Nejsem nováček, ale je mi těch nováčků v tomto směru líto. Napadlo mě, zda by nemohlo probíhat více aukcí během jistého časového intervalu. Neboť pokud dáte samé balíky bidů a 3 či 4 aukce o zajímavé ceny, po chvilce není co dražit. Zbývá nám už jen čekat, kdy začne další dražba.

A situace se znovu zopakuje – na jedné aukci 11 hráčů a konečná částka je neskutečná. Někdy je hráč v mínusu. Nemohla by tam být nějaká stopka nebo upozornění, že hráč či cena zboží/balíku bidů je ve stejné hodnotě, jako kdyby si ty bidy koupil normálně v nabídce dobít účet? 
To jsou jen moje postřehy. Při tom zvyšování počtu aukcí jsem si vzpomněla na kamaráda, který mi navrhl nebo lépe řečeno jeho odpověď byla pro mě víc než překvapivá. Prý ty ceny nejsou pro něj zajímavé. Ocenil by prý nějaký ten posilovací stroj, činky, stacionární kolo a další jiné výrobky tohoto směru. Je jasné, že ho to napadlo, protože vlastní jednu malou posilovnu. Tak by při hře určitě zainvestoval. 
Můj názor. Hráči, kteří vyhrají takové lego či jiné hračky co nabízíte jsou podle mě nejdříve maminky. Možná by i oni ocenili takovou aukci sportovního charakteru. Zkuste popřemýšlet a zvážit můj návrh. Mohlo by to pomoci i stránce? Já nepatřím do Vašeho týmu, takže nevím posoudit. Nechávám to na Vás.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *