Když zůstaneš trčet na druhé straně …

Portál nabízí v ceníku novou akčíní ponuku 5 € za 200 Bidů, což je podle mně přijatelná ponuka. Tak jsme si s kamarádkou koupili něco na zahrání, že se pobavíme. Ona je taký blázen a nastavila automat hned na první aukci, kde po 2 příhozech vyhrála dětskou stavebnici. Ani jsem se nestačila řádně zorientovat v nabídce právě probíhajících aukcí a ona se zbývajícími bidmi už nastavila druhý automat na další aukci v pořadí. A co bylo pro mě i pro ni obrovským překvapením po 10 příhozech vyhrála krásný foťák a to za pár tisíc!!! Já jsem se těšila s ní a hned pobízela i mně, abych nastavila automat taky. Samozřejmě se mnou nastavilo automat dalších pár hráčů a bylo po parádě. Zůstalo mi jen pár bidů, se kterými jsem se pokusila vyhrát alespoň ten Balíček 100 bidů, ale nic. 

Kamarádka se rozhodla utratit zbylé bidy, které jsme si dali jako limit pro zábavu a protože už měla stavebnici i foťák, rozhodla se zkusit něco větší a přidala se k již probíhající akci na notebook. Ani jsme to už velmi nesledovali, viděla, že já jsem zklamaná, až když aukce najednou zmizela a ona zjistila že vyhrála notebook za více než 30 000 Kč!!! A to vše za necelou půlhodinku!
Já jí to přeji, ale štve mě to ještě i po pár dnech! Já jsem zůstala trčet na druhé straně, na straně zklamaných hráčů. Přemýšlím, zda koupit znovu bidy a zkusit to ještě jednou, na vlastní oči jsem viděla, jak může pár bidů změnit život, ale už určitě ne s kamarádkou. Jakkoli ji mám ráda, pocit neférovosti neumím stlumit. Ponaučení a rada pro ostatní – nikdy nehrajte spolu s kamarádem!!! Toto opravdu není společenská hra! Ať už vyhrajete vy nebo on, vždy se něco mezi vámi pohne…

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *