Mých desatero přikázání

I když nepatřím k těm uživatelům, co mají nevím jak dlouhý stáž, ale mám už na účtu pár výher a chtěl bych pomoci svými vědomostmi těm, kteří se zde přišli podívat poprvé. Musíte pamatovat na několik velmi důležitých věcí. 
Za prvé, nejdůležitější je mít hodně hodně štěstí: D 
Za druhé, před přistoupením na dražbu si pečlivě přečtěte pravidla stránky, sledujte několik nebo i několik desítek aukcí /nejen ty co probíhají ale i ty, co skončily/ a čtěte články, které jsou publikovány na blogu. Lepší je učit se na chybách jiných než na vlastních, ačkoliv o vlastních chybách budete déle pamatovat. Dobrý hráč je připraven hráč. 

Zatřetí, začněte od Aukcí Začátečník. Nejsou vystavovány tak často jako normální aukce, ale nedraží na nich mnoho hráčů. Ti, co zde hrají nemají žádné zkušenosti. Jsou to tedy aukce na to, abyste si mohli dražení procvičit. Výhru můžete samozřejmě vyměnit na BIDy nebo hotovost. 
Za čtvrté, pokud se Vám nepodaří vyhrát, neplačte. Já jsem svůj účet vynuloval už párkrát, proto píšu často články na blog, abych se mohl opět vrátit na aukce. 
Zapáté, vlastní strategie a trpělivost. Žádná strategie Vám samozřejmě nezaručí, že budete pořád vyhrávat. Vyplatí se však mít svou vlastní, šitou na míru Vašich zkušeností, strategii. Časem ji zdokonalíte. 
Zašesté začněte od aukcí s menším zbožím. Podle mě je lepší dražit zboží a později je vyměňovat na další bidy nebo výplatu PayPal. Vyplatí se to více než Balíky Bidů. Je dobré se také zorientovat, jaké zboží je nejvíce žádoucí a za jaké ceny se draží. Možná se Vám vyplatí dražit i na takových aukcích? Nejprve však nasbírejte na účtu dobrý obnos kreditů. 
Po sedmé, nevyskakujte na aukce s televizory či smartphony, tabletami či notebooky, i když je to právě ta věc, kterou nejvíce potřebujete. Je tu příliš mnoho zájemců. Do cíle raději jděte malými krůčky. Stav účtu by už mohl dovolit dražit na aukci s dražšími předměty /na telky či smarfóny si ještě netroufejte/ by Vám těch pár tisíc bidů mělo stačit. 
Po osmé, důkladné sledování. Vybranou aukce sledujte od samého začátku. Je dobře poznat strategii hráčů a zorientovat se, zda nehrají náhodou na několika aukcích najednou. 
Po deváté, uchovejte si zdravý úsudek. Nemarněte zbytečně bidy bezvýznamně na automaty. Není také moudré dražit na několika aukcích najednou. Podle mě jsou dvě pokud akurát. Pokud se budete pasovat na několika aukcích najednou, bude těžké se soustředit a konečném důsledku můžete přehrát všechny. 
Po desáté a poslední, jednoduše dobře se bavte. Portál Vám zajišťuje velkou dávku adrenalinu a emocí. 
 Zdravím a přeji Vám hodně štěstí, invicta819

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *