Je v tom hodně zábavy.

Jsem novou uživatelkou wellbid.com. Co Vám mohu říci ohledně tohoto portálu? Jako nováček musím napsat, že na stránce je vše krásně vysvětleno a intuitivní, nemusím se zamýšlet nad tím, jak daná možnost funguje, protože je to strašně jednoduché. Bohužel, nepodařilo se mi ještě vyhrát žádnou aukci ale nevzdávám se. Nikdo přece netvrdí, že to bude na začátku snadné. Kromě dražeb a možnosti možnosti získání za konkurečnú cenu, které bych si normálně nemohla dovolit, je tu vcelku zábava.
Nikdy jsem se neúčastnila dražby „na živo“ a díky této stránce to mám na dosah ruky. O portálu jsem se dozvědela od kamarádky z práce. Telku koukám zřídka, także pokud mi někdo ze známých řekne o nějaké reklamę, tak na tom něco musí být.

Když jsem slyšela o aukcích, pomyslela jsem si: „wow, za pár korun vyhrát několik značkových věcí i se zárukou výrobce a nemusím se bát, že mě někdo podvede. Musím se podívat, jak to funguje“. No a podívala jsem se.
Sama nevěřím tomu, že mě to úplně pohltilo. Vím, že lidé využívají různé strategie, které jsou popisovány na blogu jinými uživateli. Já však vymyslím vlastní plán, možná bude brzy mnohem účinnější. Někteří naříkají, že musí kupovat BIDy, že stále přicházejí o peníze, atd. Pokud však koupíme první výhodný balík a získáme předmět v hodnotě 2000 korun např. za 20 korun, tak pěkně ušetříme. Vždyť i portál musí na něčem vydělávat. Pokud by tomu tak nebylo, tak bychom takovou šanci určitě neměli. Je-li chceme něco získat, musíme nejprve investovat. Můžeme se naučit základy podnikání a hospodaření s penězi. Tehdy dosáhneme náš cíl.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *