Několik ověřených taktik

Vítejte Vážení blogeři. Chtěl bych Vám představit mou taktiku, kterou využívám u dražení na wellbid.com. První způsob jak si zajistit výhru je sledování statistik. Díky nim víme, kolik BIDů uživatel minul na předešlé aukci a za jakou cenu se předmět prodal.
Když už budeme mít tyto znalosti v malíčku, máme 90percentnou šanci na úspěch. Teď už stačí, zakoupit adekvátní množství Bidů a zapnout automat. Veětšině aukcí stačí přihodit 3-50 krát, tedy nastavit automat, který to vyhraje za nás.
Druhým způsobem na výhru je výpočet počtu nastavených automatů, které soupeř nastavil. Například – změna automatu byla o hodině XYZ. Díváme na minuty – to nás zajímá.

Když už víme, o které daný super nastavil svůj automat, dělíme sekundy počtem minimálního nastavení automatu. Počet minimálních nastavení zjistíme po kliknutí na „Nastavit automat“. Pokud je to 45 příhozů a uživatel nastavil automat např. o 15:20, tak víme, že automat se mu skončí tak zhruba o minutu. Bude ho muset obnovit. Tehdy důkladně po 50 sekundách přebíjí daného uživatele. Zapojujeme se do hry a nastavujeme svůj automat! Úspěch je zaručen!
Zdravím Vás i wellbid.com

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *