Vracím se tu…

Nejsem zcela novým hráčem na wellbid.com. Registrovaná jsem byla už v roce 2011. V době, kdy stránka fungovala ještě pod názvem za1korunu.cz. Od té doby se na stránce toho tolik  změnilo. Změnil se i můj přístup k dražbám. Všimla jsem si některé stejné nicky, které tu byly i před třemi lety… Jsou to opravdoví vytrvalci nebo spíše věrní skalní zakazníci, kteří dražení na této stránce nemíní pověsit na hřebík. V tomto směru to budu mít asi opravdu těžké, neboť v minulosti bylo těžké jejich ponuky přebít a myslím si, že ani teď to opravdu nikomu neusnadňují. Nováčci, jenž nevědí o kterých hráčů se jedná to budou mít opravdu těžké. Ale i tak držím všecm palce, ať v začátcích pociťují více radosti ze hry a výher, jak zklamání z prohry.

Co se týče mých začátků v dražení, byli dost nerozvážné. Vyhrála jsem množství skvělých výher, ale jak se říká: „S jídlem roste chuť“. Chtěla jsem víc a v tom jsem si ani neuvědomila, že mi bidy a tedy peníze, jen tak utíkají mezi prsty. U počítače jsem seděla každý den. I když jsem nehrála (protože nebylo za co), vždy jsem musela aspoň nahlédnout, co se na stránce právě děje. Bylo to jako droga, silnější než já. Někdy jsem měla pocit, že to už opravdu přeháním. Mám rodinu a proto naštěstí u mě zvítězil zdravý rozum a rozhodla jsem se, že s dražených musím přestat, alespoň na nějaký čas. Jeden celý rok jsem se na stránku ani nepodívala, nehrála a opravdu mi to prospělo. Dnes jsem ale zpět a chci to opět zkusit. Chci alespoň jednou znovu zažít ten úžasný pocit z výhry. Samozřejmě počítám i s prohrou, to patří k tomu.
Jiné to bude ale v tom, že prostředky k získání bidů hledám jinou cestou. Tuto možnost získat bidy nabízí také blog servisu wellbid.com a to jako odměnu za poskytnutý příspěvek. Je to opravdu lákavé, protože je zde možnost získat až 500 bidů, což není málo. V první řadě to šetří rodinný rozpočet. Rovněž servis nabízí tzv. partnerský program, jehož prostřednictvím můžete také získat nějaké peníze, které následně můžete použít v aukcích a něco vyhrát. Jen směle do toho! Já tedy určitě využiji tuto možnosti k získání bidů, které jsou nám nabídnuty a uvidíme, co z toho vzejde.
Tak ale zatím se mějte, držím palce a brzy se setkáme v souboji o skvělé předměty.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *