Sny jsou na to, abychom je splňovaly!

Pokud si novým uživatelům, dobře ti padne se před dražbou trochu rozhlédnout. Sledováním aukcí se můžeš hodně naučit a poznat jiné hráče.
Sleduješ, jestli se „bijí“ na každé aukci a jakým způsobem? Díky tomu si zapamatuješ jejich loginy a pokud se už rozhodneš jít do nějaké aukce, tak budeš vědět více – méně, jakého máš protihráče. Budeš už vědět, jestli protihráč je tvrdohlavý nebo se rychle vzdává, pokud se do aukce přidají další hráči. Pokud si ještě nevyhrál žádnou aukci, vyplatí se zahrát na Aukci pro začátečníky. Na těchto aukcích se vyhrává mnohem snadněji, protože zde nemají přístup hráči s delší stáží. Když už takovou aukci vyhraješ, můžeš ji vyměnit na bidy nebo na výplatu PayPal. Samozřejmě, nemusíš. No pokud vyměníš předmět např. na bidy, můžeš začít hrát o dražší zboží.

Kdy je nejlepší čas na dražení? Na to bohužel neexistuje 100percentní návod. Hráči nastavují automaty, jenž za ně draží. Mohou být nastaveny ve dne, v noci. Účast v aukcích je tak napínavá, že mnoho hráčů namísto snu raději draží. Rovněž je to přes den. Bidujeme i v práci nebo cestou do/z práce. Stačí, když máš telefon s přístupem na net a je to. Musíš mít trochu štěstí a vytrvalosti, to je fakt. Ale vždyť Rým taky nebyl postaven za jeden den 🙂
Co myslíš? Vyplatí se hrát automatem? Někdy uživatel, kterému končí bidy, nastavuje automat s tím, že bude posledním hráčem, který ho zapne. Počítá tedy s tím, že ostatní hráči se leknou a již nebudou přihazovat. Někdy se vyplatí udělat pár příhozů automatem. Jinému hráči se totiž mohou minout bidy a výhra bude tvoje. Takto vyhrálo již množství lidí fakt cenné věci, jako smartfony nebo televizory.
Na stránce je mnoho předmětů, jejichž vyhrání ti přinese velkou radost. Samozřejmě, bez investice to nepůjde. Proto se vyplatí koupit na začátku akční balik 2000 bidů – tedy dvakrát více bidů za poloviční cenu. Pak balik 1000 bidů. Investice se vrátí. Ne vždy po první dražbě, ale pokud se už na to dáš a bude se ti dařit, investici znásobí.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *