Dražíš jako…

Která strategie je nejúčinnější? Tuto otázku si mnohdy klade každý z nás. Není ale jedna odpověď, která by měla uplatnění v každé situaci. Železným pravidlem stránky je: „Kolik hráčů, tolik taktik“. Můžete ale postřehnout určitou podobnost, která se spojuje s určitými druhy práce. Podívejte se, kým jste na stránce a jakou máte specializaci!
Matematikář – kalkulačku má vždy u sebe, přepočítává a analizuje, jaký průběh bude mít aukce. Připravuje důsledné poznámky (kdo změnil nastavení Automatu, počet vítězství protihráče, popularitu daného předmětu). Na základě těchto informací tvoří matematický vzorec na vítězství v Aukci.

Sportovec – v řadě je vždy mezi prvními, rychle probíhá aukcemi. Zbožňuje konkurovat a vždy je mezi prvními vítězi. Příčku mě nastavenou vysoko, aby získal trofeum, tj. vysněný předmět.
IT specialista – využívá své znalosti o systému a rád využívá Automat. Draží kdykoliv, i když není zrovna přihlášen. Koná metodicky, i když jeho plan není vždy proveditelný.
Detektiv – důsledně sleduje každou Aukci a zapojuje se do hry v ideální chvíli. Sleduje počet příhozů. Zřídka používá Automat, chce mít nad ostatními hráči lepší kontrolu. Je trpělivý a velmi důsledný.
Freelancer – jedná spontánně a kreativně. Využívá různé možnosti stránky, aby svou šanci na výhru zvýšil. Spoléhá se především na dobru zábavu a na jednorázový velký zisk.

Student – vše se učí a má ohraničené prostředky. Cítí se ztracený, proto čte blog a hledá informace na jiných internetových fórech. Strach před prohrou mu nedovoluje hrát o nic jiného než balíky Bidů a nákupní poukázky.

Který popis se hodí k Vám? Možná máte úplně jinou taktiku? Podělte se s ní a tak jako já získejte dodatečné BIDy na hraní. Tak zvýšíte svou šanci na úspěch v další aukci!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *