Páteční večer…

Páteční večery jsem si vyhradila jen pro sebe. Výlučně pro sebe. Malinký spí, manžel se dívá na zápas v telce a já jsem se rozhodla jít na můj oblíbený servis – wellbid.com. Často sleduji tento servis a někdy se mi podaří i něco vyhrát. Nejsou to jakési velké výhry, ale taková poukázka vždy dobře padne. Je ale i jiný důvod, proč tu ráda trávím čas…
Skvělé ceny, zábava, ty emoce a adrenalín se nedají ničím nahradit 🙂 odpočítávání stopek, poslední sekundy na příhoz, srdce buší jak šílené a za chvíli radost z výhry nebo zklamání, pokud někdo jiný nastavil automat… Doufala jsem, že tento večer bude jiný, krásný, výjimečný a plný překvapení… Proto jsem dlouho nepřemýšlela a koupila jsem si balík bidů. Začal se boj! Začala jsem klidně, protože to není v mém stylu hned zapínat automat. BIDy se rychle míjejí a automat přece nikdy nezaručuje výhru.

Tentokrát jsem se rozhodla vydražit vysněný předmět – překvápko pro malého. Stavebnici Lego. Prosim mně už dost dlouha, abych mu ji koupila. Když se blížili poslední sekundy do konce dražby, hrála jsem už jen já. No věděla jsem, že by to bylo až moc krásné, kdyby nikdo jiný nepřihodil… 10-9-8-7-6-5-4… no a přidal se další a za nim další… Ztratila jsem naději na výhru. Nerada riskuji, proto jsem to vzdala a také jsem to litovala, protože se prodala za směšné peníze. Proto jsem šla na aukci s nákupní poukázkou… Po několika příhozech byla moje a za tu částku, kterou jsem vyhrála jsem objednala malému stavebnici. Na Lego to nestačilo, ale i tak se těšil! Děkuji wellbid.com.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *