Aukce jako z filmu

Jsem zkušeným uživatelem portálu wellbid.com. Zažil jsem zde hodně emocí, vzlety i pády. Když se vracím vzpomínkami zpět, mohu moje zážitky porovnat k filmům. Určitě většina z nich byla jako akční filmy. Už samotný výběr aukce, které jsem se chtěl zúčastnit přinášel mnoho emocí.

Před tím, než jsem se rozhodl přistoupit do dražeb, vždycky jsem důkladně zkoumal pohyb na portálu, počet automatů na podobných aukcích a mnoho jiných činitelů. Moment, kdy jsem si řekl „jdu do toho“, byl chvílí, kdy mi srdce začalo bít rychleji av hlavě jsem měl tisíc myšlenek najednou.

[pullquote]Když se dražba začínala, mnohokrát měla nepředvídatelný průběh, úplně jako ve sci-fi filmech.[/pullquote]

Když se dražba začínala, mnohokrát měla nepředvídatelný průběh, úplně jako ve sci-fi filmech. Emoce byly neuvěřitelné a člověka to vtáhlo úplně. Tak bych mohl popsat začátek snad každé aukce, efekty těchto bojů ale byly odlišné. Nebylo to vždy růžové. Když jsem hrál do konce, míjející všechny těžce nasbírané bidy a aukci jsem prohrál, byla to doslova drama. Byl jsem si vědom toho, že ne vždy můžu vyhrávat. Takové vzpomínky bolí ještě i dnes.

jakfilmOdehráli se tu také horory! Zúčastnil jsem se asi nejdivnější aukce na portálu. Dražil jsem konzolu. Nastavil jsem automat na maximální počet příhozů. Buď vyhraju vysněný předmět nebo ztratím všechno, co mám. Po několika minutách jsem byl na bitevním poli už jen já s jedním protihráčem. Na účtu pěkná hromádka Bidů, proto jsem byl klidný. Čas ubíhal a můj klid se měnil na nepokoj. Co chvíli jsme oba měnili nastavení automatu, abychom se navzájem postrašili. Po několika minutách jsem ztratil víru na vítězství, zůstaly mi poslední 3 příhozu automatem, dvě příhozy, čas na poslední a počet Bidů na mém účtu je nula. Zůstalo 10 sekund do konce aukce a já jsem věděl, že už další příhoz se z mé strany konat prosto nebude.

[pullquote]Byly chvíle lepší i horší, ale v paměti mi zůstanou pouze ty rodem z filmů, končící happy endem.[/pullquote]

Zvláštní je to, že jsem nebyl naštvaný, ani smutný. Dříve jsem se zamýšlel nad tím, jak moc se bude protihráč o chvíli těšit. Aukce skončila, už jsem chtěl vypnout počítač, když tu, koukám, to já jsem vítěz! Byl to průlom jako z Hollywoodu. Ukázalo se totiž, že mému protihráči také došly bidy v téže chvíli a já jsem byl ten, který zvítězil! Neuvěřitelné !!!

Jiné aukce bych mohl porovnat ke komedii. Dvakrát jsem vyhrál aukci s jedním příhozem. Na začátku jsem jen chtěl pouze zvýšit cenu, abych se přesvědčil, kolik automatů je nastavených a zda se mi vyplatí aukci sledovat. Ukázalo se však, že žádný automat nebyl nastaven a já jsem tu aukci s cennými věcmi vyhrál.

To vše má za následek to, že s aukčním portálem wellbid.com mám samé dobré vzpomínky. Byly chvíle lepší i horší, ale v paměti mi zůstanou pouze ty rodem z filmů, končící happy endem.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *