Dobrý login – základ úspěchu na Aukcích

Když sleduješ průběh dražeb, tak ses určitě zamýšlel na tím, kdo se schovává pod daným názvem uživatele. Neznáš potencionální rivaly, nevíš, odkud pocházejí, co dělají a kde pracují, či kolik mají let. Kromě toho, každý uživatel si při registraci v servisu wellbid.com vybírá vlastní, unikátní login.

Čím se řídit při volbě názvu? Což má vliv na tvou volbu?

Důvodů, kvůli čemuž si vybíráš konkrétní login, je mnoho! Jedno je jisté – dokud si účet utvoříš, dobře si promysli za a proti, všechny nápady, které ti do hlavy přicházejí a vyber si ten nejlepší. Pokud se již pro daný login rozhodneš, pamatuj, po registraci ho už nebudeš moci změnit.

Vlastnění dobrého, originálního loginu je základem! Je to tvá vizitka, stopa, podpis. Tvé alter eo. Spusť svou fantazii a buď kreativní! A kde získáš inspiraci?

Můžeš být hrdinou z hrůzostrašného filmu nebo science-fiction. Většina lidí se bude bát bojovat např. s „DarthVaderem“, nebo okrutným „Freddie_Krugerem“ Chceš být jako „Devil666“ krvežíznivý „Gremlin“ nebo strašidelná panenka „Chucky“? Pro ženy máme subtelnejšie návrhy, jako: „Samara“, „PoisonIvy“, „Rosemary“ nebo nebojácná a statečná „Ripley_Nostromo“.

Jako protiklad hrůzostrašných pseudonymů postavme roztomilé a jemné označení. Chcete-li se prezentovat jako jemná osoba, zvolte takový login, který přivede na mysl medvídky, kočičky, zajíce, sladkosti a dejte k tomu datum narození nebo iniciály – „Bambulka 83“, „MackoUsko1990“, „Kvetinka“, „18Bonbonik“, „Cica_Aga „.

Některé loginy na první pohled neznamenají nic, ale pozor – je to klam. Příkladem je login z číslic „1234567“. Je to tajný kód nebo kombinace, která slouží k otevření trezoru. Ten, kdo si vybírá login jako „XZY“, chce být do úplného konce záhadný a nechce o sobě nic prozradit.

Dalším tipem jsou názvy, které se skládají ze slova BID – „Big_Bid“ „MaxiBid“ „Bidder“ „BIDuin“ „BID_killer“ „SuperBIDeros“ „BIDMamma“. Jsou to asi lidé, kteří si cení hodnotu Bidů a moudře nimi disponují.

Vezmi v úvahu, že tebou zvolený login /název uživatele/ bude odrážet tvou osobnost, styl dražení. Může to však být i popření vlastností, které máš. Přítomní hráči nevědí, jak se jmenuješ, odkud pocházíš, kolik máš let. Jsi anonymní a to ti hraje do karet. Na aukcích můžeš být, kým chceš!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *