Espresový dárek pro manželku

Vítejte! Chtěl bych se s Vámi podělit s mými začátky a jak se začala moje „aromatické“ dobrodružství s wellbid.com.

Moje manželka je gurmáem kávy. Po těžkém dni v práci s množstvím povinností na jejích ramenech, netrpělivě čeká na tu chvíli, když přijde domů, udělá si pohodlí na naší pohovce, přikryje se dekou a vychutná si tento aromatický horký nápoj. S neskrývanou radostí si vychutnává skvělou kávu s mlékem. Jediný mínus je v tom, že ve výbavě našeho malého bytečku jsme neměli kávovar. Proto se moje manželka musela spokojit s podomácku mletou kávou.

Blížilo se naše páté výročí svatby. Skvělá příležitost, abych jí koupil hodnotný a funkcionální dárek.

[pullquote]Založil jsem si účet a začal jsem dražit. Rozhodl jsem se nedražit na Aukci Začátečník, protože jsem velmi chtěl kávovar. To byl můj hlavní a jediný cíl! Měl jsem hodně štěstí, protože se mi podařilo cíl splnit – vydražil jsem zboží, které by mě v normálním obchodě stál více než 20 tisíc korun! Mně se podařilo vyhrát ho za necelých 200 korun.[/pullquote]

Bohužel, v dané chvíli to bylo finančně dost namáhavé, neměl jsem tolik volných financí. Účty, půjčka a ještě jiné finanční závazky nepustili. Musel jsem rychle něco vymyslet, protože jsem chtěl mou lásku obdarovat. Zasloužila si krásný dárek. Nemohl jsem si ale dovolit náš rodinný rozpočet ohrozit!

Po několika dnech intenzivního přemýšlení, prohlížení akciových letáků a prohlížení internetových stránek jsem už ztratil naději na rychlé řešení mého problému.

To však přišlo v nejméně očekávané chvíli! V přestávce zápasu, během reklamního bloku, byla reklama, upoutávka na nabídku portálu wellbid.com.

couple_blogZalíbilo se mi to a tak jsem šel rychle podívat, o co jde. Nejprve jsem byl skeptický. No dal jsem tomu šanci. Přečetl jsem si pravidla, důkladně jsem si prostudoval obchodní podmínky a rozhodl jsem se, jak se později ukázalo, velmi dobře.

Založil jsem si účet a začal jsem dražit. Rozhodl jsem se nedražit na Aukci Začátečník, protože jsem velmi chtěl kávovar. To byl můj hlavní a jediný cíl! Měl jsem hodně štěstí, protože se mi podařilo cíl splnit – vydražil jsem zboží, které by mě v normálním obchodě stál více než 20 tisíc korun! Mně se podařilo vyhrát ho za necelých 200 korun, plus hodnota Bidů a poštovní náklady.

Moje „trofej“ byla doručena dříve, než jsem předpokládal. Kurýr zazvonil u dveří po několika dnech od zaplacení za výhru. Skvělé! Neuvěřitelné! Ani si neumíte představit výraz tváře mé manželky, když po práci uviděla na našem kuchyňském dřezu zbrusu nový kávovar známé firmy!

Naše „dřevěné výročí“ jsme oslavili ne sklenkou vína, ale šálkem  chutného latte! V našem domě zavonělo aromatickou kávou… 🙂

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *