Klikače

Existuje tolik technik dražení, kolik uživatelů. Jedna se zaměřují na přátelskost, Klikající na tlačítko „přihodit“ jednou za čas. Neplýtvají penězi, nechtějí se ukrátit o cenné bidy. Druhá skupina kliká o sto šest a znepříjemňuje jiným aukční život. Jsou i tací, co to nechají na Automat a dovolí počítačové myšce odpočinout.

Jak můžeme podělit uživatele vzhledem ke způsobu a intenzitu klikání? Já jsem je podělil do 6 kategorií:

1. Klikajíci jinak – charakterizují se tím, že klikají bez rozmýšlení. Na dané aukci jsou už jiní tři, co mají automat zapnut. Automaty, jak sám název říká, dělají své a na scénu přichází klikáč nebo několik klikacích a toužebně stlačují tlačítko myšky, které přenáší do virtuálního světa touh. Jenže jaké jsou to touhy? Touha přitulit se, poklepat po rameni nebo polibek? Ještě jsem to nerozšifroval.

[pullquote]Klikače: Klikajíci jinak, Nezorientovaní klikače, Nabuzení klikače, Klikače, co mají neuvěřitelné štěstí, Nepříjemné klikače.[/pullquote]

2. Nezorientovaní klikače – charakteristickým rysem pro ty milovníky ukazováku a jeho kapacity komprese je to, že i přes nastavení automatu na aukci klikají, aby byly posledním přihazujícím. Tímto způsobem ztrácejí oproti jiným hráčům dvakrát tolik Bidů. Jak se zdá, nikdo je ještě neinformoval, že stačí změnit počet příhozů v Bidovém automatu a jejich login se ukáže na první pozici. Já bych je klidně nazval BIDomyl.

3. Nabuzení klikače – další skupina klikacíjích. Skáčou z aukce na aukci, aby vtiskli těch několik svých Bidů a předběhly jiné. Dělají to s takovým nasazením, že ani nepostřehnou, kdy se jim minuli Bidy. Samozřejmě, zůstanou upozornění Portálem příslušnou zprávou. Portál dbá o všech, i těch co jsou méně zorientování.

21listopada-MF4. Klikače, co mají neuvěřitelné štěstí – jsou to uživatelé, kteří spostrehli, že jsou právě na první pozici. Znamená to, že někomu se právě skončily BIDy nebo automat ukončil všechny příhozy. Samozřejmě, tito klikače nevědí přesně, co se akorát děje, ale naučení z jiných bitev rychle házejí do boje své přihazovací jednotky a ke své radosti aukci vyhrávají. Jak se pak ukazuje, jiní si na svůj automat nedali pozor a vítěz měl prostě štěstí.

5. Nepříjemné klikače – nejvíce nenáviděná skupina. Jsou to uživatelé, kteří místo toho, aby dali vyhrát někomu, kdo je v daném boji akurat lepší, dávají jednorázovými příhozy signál hyenám. Dělají to tak dlouho, až přivedou na aukci nějakou nenažranou hyenu. Nevím, co jim to dává a proč to dělají. Podle mě je to obyčejná závist a beznaděje.

6. Zastánci klikání – je to malý okruh lidí, jimž se za aukcemi, kde mohou pouze klikat, stýská. Aby se na nich nedali nastavit automaty a vše by záleželo od vytrvalosti a trpělivosti. Možna se na portálu objeví alespoň jedna aukce bez automatu.

Ze své strany mohu říci, že klikám zřídka. Nechce se mi a raději nastavím automat. Starám se také o zvířátko, mou počítačovou myš. Bez ní nemůžu žít. Dobrá myš je základem při přihazování ve virtuálním světě. Malá, často uvázaná na kabelu, no dokáže otevřít každou virtuální stránku a s jejé pomoci vyhrát aukce na wellbid.com.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *