Nervy ze železa

Na začátku mého příspěvku bych chtěl poznamenat, že portál wellbid.com je stránkou pro lidi se silnými nervy. Nepatřím do této skupiny, ale i tak riskuji ztrátu hodnotných Bidů v boji o čím dál tím dražší předměty. Dražení začínám většinou od nějakého balíku Bidů. Balík 500 a 2500 Bidů nechávám jiným. Mým cílem je balík 100 Bidů. Plán se zakládá na maximálně čtyřech přihozech. Pokud se to nepodaří, čekám na další šanci.

[pullquote]Když vezmu v úvahu účast na aukcích wellbid.com, musíte mít nervy ze železa. Bez nich se těžko vyrovnáte s ne jednou prohrou.[/pullquote]

Samozřejmě, někdy to končí vyčerpáním mého skromného účtu až do nuly. Jednou se mi podařilo získat 100 Bidů jedním příhozem! Na účtu jsem měl pouze 8 Bidů a to byla pro mě asi nejvzrušivější aukce. Když jsem měl na účtu více než 600 Bidov, rozhodl jsem se zkusit štěstí a zabojovat o předmět. Pomyslel jsem si: „Jdu do toho.

Bidů mám dost, asi tak na 70 příhozů, možná se to podaří.“. Poslední sekundy aukce a jak to obvykle bývá, peloton zrychlí, lídr se stále měnil. Počkal jsem. Když začal automat jednoho z hráčů, začal jsem odpočítávat, abych se mohl zapojit ve správnou chvíli. Aukce trvala a slabší odpadávali ze hry. Automat bojoval s jedním jediným soupeřem, který se nechtěl lehce vzdát. „Teď!“ – Pomyslel jsem si a zapnul jsem automat, nastaven na maximální možný počet příhozů.

26listopadaMFZačala honička automatů, mého a soupeře. Osoba, která přihazovala ručně to vzdala. Sledoval jsem  průběh aukce a bidy mizející z účtu – v duchu jsem počítal na ukončení boje. Myslel jsem, že to z těch nervů nevydržím. Každá jedna ubíhající vteřina mi dávala naději na výhru. Počet nastavených příhozů se blížil do konce. Poslední příhoz provedl už jen automat soupeře. Vyhrál to. Byl lépe připraven, měl dostatek amunície, tj. Bidů. Nejvíce mě však bolí otázka: „Kolik ti chybělo do výhry? Měl protihráč mnoho možností v další hře?“

Zmatek v hlavě, adrenalin a nervy po prohře jsou rychle pryč. Nezbývá než vrátit se do přítomnosti a zkusit to jindy, s lepší taktikou útoku. Když vezmu v úvahu účast na aukcích wellbid.com, musíte mít nervy ze železa. Bez nich se těžko vyrovnáte s ne jednou prohrou, kterou zde jistě zažilo několik hráčů servisu.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *