Je v čem vybírat!

Na Aukcích Servisu wellbid.com je dostupných několik desítek různých produktů, známých a rozpoznávaných globálních značek! Každý zde může najít něco pro sebe! Klademe důraz na to, aby byly pořád dostupné nejžhavější novinky z trhu. Kromě předmětů můžete také koupit balíčky Bidů, abyste měli ještě více možností vyhrát fantastické předměty. Pokud nemáte čas, jednoduše klikněte… Kup Teď!

01122014-2-MFHledáte fotoaparát, televizor nebo MP3 přehrávač? Určitě si prohlédněte FOTO, AUDIO A VIDEO. Pokud jste fanouškem smartphonů nejnovější generace, v kategorii MOBILNÍ TELEFONY najdete to, co hledáte.

Váš starý počítač již nesplňuje Vaše očakávan? Vyměňte ho za konvertovatelný laptop nebo tablet. Široká nabídka produktů na Vás čeká v POČÍTAČE A KONZOLE. Vydražte pro manželku žehličku a vaše košile budou vždy ideálně vyžehlené. Můžete se také rozhodnout pro ruční mixér, díky kterému budete mít připravované skvělé jídla, polévky, krémy a ovocné nápoje. Tyto předměty najdete v kategorii DŮM A VY.

Chcete ukázat tchyni, že ji máte rádi? Pojďte se podívat do kategorie KRÁSA A ZDRAVÍ a kupte jí masážní podložku nebo sadu na stylizaci vlasů (aby už nemusela spát v natáčkách). Nezapomeňte také na děti! Postarejme se splnit sny nejmenší. V naší nabídce PRO DĚTI najdete: panenky, stavebnice, odrážedla a autíčka! Pokud hledáte univerzální dárek nebo nechcete svůj domácí rozpočet ukrátit, podívejte se do kategorie BALÍKY, POUKAZY A KARTY, kde najdete poukázky na nákupy a dárkové karty.

Aukce, ve kterých můžete vydražit produkty jsou aukce s předmětem. Pamatujte však, že v průběhu 30 dní můžete vyhrát pouze 5 takových Aukcí. Proto, když chcete obdarovat více než pět osob, někteří z nich budou muset počkat na svůj dárek, dokud se na vašem Účtu uvolní místo v limitech vyhraných Aukcí. Stane se tak po 30 dnech od data ukončení první vyhrané Aukci s předmětem.

Potřebujete dárek pro šestou osobu a limit Vám už nedovoluje zúčastnit se další Aukce? Možná chcete rychle a od ruky získat produkt, který Vás zajímá? Využijte možnost Kup Teď v libovolné chvíli trvání Aukce. Nepočítá se to do limitu Aukcí, proto ji můžete využít kolikrát chcete! Je to ideální řešení pro netrpělivé, kteří nechtějí čekat nebo nemohou počkat do konce trvání Aukce.

Rozhodli jste se pro Kup Teď a už jste se dané Aukce zúčastnili? Můžete získat zpět vratné BIDy nebo obnížiť cenu produktu.

Na portálu wellbid.com můžete dražit na Aukcích balíky BIDů – máte na výběr balík 100, 500 nebo 2500 Bidů. Pamatujte, v případě Aukcí s Balíkem BiIDů můžete jednoho dne (24 hodin) vyhrát pouze jednu takovou Aukci. Po uplynutí této doby budete znovu moci přistoupit do dražby.

Co když nemáte zkušenosti v dražení a chcete zkusit své síly? Zapojte se do Aukce Začátečník – nabídka určena pro všechny nováčky, jenž své dobrodružství s Portálem teprve začínají. Pokud jste se zaregistrovali poprvé a ještě jste nevyhráli žádnou Aukci s předmětem, využijte tuto možnost! Nabídka produktů dostupných na Aukci Začátečník je aktualizována třikrát do týdne: v pondělí, ve středu a v pátek. Máte si tedy v čem vybírat! První vítězství určitě Váš hlad vzmůže a se zápalem přistoupíte do dalších dražeb, tentokrát už jako zkušený uživatel.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *