Vánoční dárky pro vnuky

Z televizní reklamy jsem se dozvěděla o tom, že existuje něco takového jako stránka wellbid.com. Navzdory pochybnostem se tento Portál ukázal pro mě skvělou volbou. Pomohl mi totiž vyřešit problém, který mám každý rok. Jedná se o dárky pro mou rodinu k Vánocům.

05122014-3-MFNa začátku jsem k nápadu účasti v dražbách přistupovala skepticky. Moje dcera však na to měla úplně jiný názor a s neskrývaným zápalem oznámila, že se rozhodla založit si účet a zkusit štěstí. Nevím jak dlouho se připravovala před první aukcí, ale měla docela dobrý přehled o stránce wellbid.com. Já jsem trvala v přesvědčení, že na celé té zábavě více předělá než vydělá.

Mýlila jsem se, když jsem si myslela, že výhry jsou pouze iluzí. Reálné vítězství mé dcery v několika dražbách potvrdilo, že se tu dá vyhrát drahé a cenné předměty pouze za několik korun. Cítila jsem, jak se mi pomalu dostává z jejího nadšení.

Klíčovou chvílí, která mě přesvědčila o tom, abych to zkusila na dražbách i já, byl můj každoroční problém blížících se Vánoc – postarat se o dárek pro každého z mé rodiny. Ve chvíli, kdy mi dcera ukázala kategorii s hračkami, bylo rozhodnuto. S její neocenitelnou pomocí jsem si utvořila účet a trochu mě zaškolila. Koupila jsem si nejlevnější balíček Bidů.

S zahájením dražení na aukci začátečník jsem cítila to vzrušení a neklid, ale vnitřní hlasy rychle utichly a výhra mě pouze více motivovala do další hry. Takto jsem se nechala vtáhnout do aukčního víru. Po jistém čase sledování, hlavně produktů pro děti, našla jsem svůj první cíl.05122014-MF

Ideální dárek pro mé vnučky, které jsou v poslední době očarovány pohádkou Ledové Království – panenka princezna Anna. Tato aukce byla mou první výzvou. Podařilo se a po ukončení jsem byla na sebe neuvěřitelně hrdá. Dražba skončila na 11.87 Kč plus dopravní náklady. Byla jsem spokojená, protože jsem za všechno zaplatila 191.87 korun. Podle mého skromného uvážení je to docela dobrá cena, pokud vezmeme v úvahu, že v obchodě bych za ni musela zaplatit cca 1200 Kč.

Byl to opravdu dobrý start. Neplánuji přestat, mám ještě několik vnuků, kterých musím obdarovat. Děkuji wellbid.com a zasílám Vám pozdrav!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *