Už brzy na Wellbid hry pro PS4 a Xbox!

Pozor lovci příležitostí! Přišla ta chvíle – opět budete na našem Portálu moci dražit hry na herní konzole. Spokojeni budou fanoušci PlayStation, ale i věrní uživatelé Xbox. Vítěz Aukce si bude moci vybrat z 6 populárních her. Je o co bojovat – sázka je opravdu vysoká: FIFA 15, Forza Motorsport 5, DriveClub, Assassin Creed Unity, Far Cry 4 lub Call of Duty: Advanced Warfare.

06122014-2-MFFIFA 15 je 22. edicí kultovní série fotbalových simulací. EA Sports zadbalo o to, aby byly zápasy ještě reálnější. Opravena grafika věrně odráží hráčůe a kluby. Milovníci FIFA ocení nové sady animací, které odrážejí reakce hráčů. Všimněte si větší počet taktických možností a nové způsoby prezentace mimoihriskových zápasů. (Hra je k dispozici pro Xbox One a PlayStation 4)

Forza Motorsport 5 je to další část cyklu, stvořeného s myslí o milovnících závodních her. Kromě světa rychlých aut a vyhlídkových tratí, připravili tvůrci Turn 10 pro hráče nová auta, jako např. dvě formule z klasické Formule 1. Důležitou novinkou jsou Drivatary, tedy dodatečné profily uživatelů, které se nacházejí v cloudu a který získávájí zkušenosti za hráče. Zajímavostí je také spolupráce s týmem televizního programu „Top Gear“, díky čemuž v Forza Motorsport 5 můžete slyšet komentáře Jeremiel Clarksona, Richarda Hammonda a Jamese May’a 🙂 (Hra je k dispozici pro Xbox One)

DriveClub je to závodní hra, která představuje odlišný přístup k tomuto typu soutěžení. Tvůrci kladou důraz na spolupráci mezi členy herní komunity. Mohou se sdružovat do klubů a společně získávat body pro svůj tým. DriveClub je více než simulační hra – její výhodou je čistě dovednostních charakter, který je pro hráče velkou výzvou. (Hra je k dispozici pro PlayStation 4)

Assassin Creed Unity – tento titul není třeba představovat. V další části populární série hrajeme novou postavou, assassinem zvaným Arno. Tenkrát se děj odehrává v osmnáctém století v Paříži, během francouzské revoluce. Tvůrci zlepšily nejen grafiku – zlepšily také fyziku a animaci pohybu. Nespornou výhodou hry, kromě větší svobody, jsou nové dovednosti hlavního hrdiny, které se dají rozvíjet na tři různé způsoby. (Hra je k dispozici pro Xbox One a PlayStation 4)

Far Cry 4 – je pokračování populární série stříleček (FPS – First Person Shooter). Po velmi úspěšné třetí části jejíž děj se odehrával na tropickém ostrově, se akce přesunula na Himálaje, do fiktivní země Kýra. Hlavním protivníkem protagonistu je šílený diktátor Pagan Min. Střílečka je obohacena o prvky her RPG s otevřeným světem typickým pro sandboxové produkce (z angl. „Sandbox“ – pískoviště, který se odvolává na neomezenou zábavu). Far Cry 4 vám dá možnost hrát v multiplayeru. Jako novinka je režimu spolupráce. (Hra je k dispozici pro Xbox One a PlayStation 4)

Call of Duty: Advanced Warfare – pokračování populární videohry. Děj nové střílečky FPP se odehrává v budoucnosti, v roce 2054. Hráč je členem soukromé armády, kterou vede postava hraná… Kevinem Spacey’em. Jsi perfektně vyškoleným vojákem a máš větší svobodu u výkonu mise. Máš také na výběr lepší asortiment. Můžeš si vybírat z nejmodernějších zařízení, jako např. energetická zbraň. Tato hra je stvořená pro milovníky dovednostních a futuristických her. (Hra je k dispozici pro Xbox One a PlayStation 4)

Milovníci herních konzolí – zveme Vás na dražbu!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *