Dražby na cestách

Jelikož jsem profesionálním řidičem, jsem neustále v trase a nemám mnoho příležitostí, abych mohl sledovat aukce wellbid.com. Když se tak už stane, první co dělám je vyťukám tuto stránku a zkouším štěstí. Dražby z každé části Evropy mají v sobě něco jemného a výhra fakt chutná mnohem lépe, než z domu.

12122014-MFJsem řidičem náklaďáku, takže jsem mimo domu skoro celý čas. Minimální přístup k televizinebo internetu, takto si žiju. Je to hodně únavná práce, proto je sen během cesty velmi důležitý, mnohdy někde na parkovišti pro náklaďáky. Během přestávky mezi jednotlivými úseky, pokud mám samozřejmě přístup k internetu, si zpříjemňuji čas aukcemi. Pokud mohu, aktivně se i zapojím. Jsem už s Vámi asi 4 měsíce, ale nikdy nezapomenu mou první vyhranou aukci. Proč?

Po návratu domů z velmi dlouhé trasy jsem snil jen o tom, abych si mohl odpočinout na mé pohovce. Zapnul jsem televizi a náhodně jsem trefil na reklamu wellbid.com, která mě dost zaujala. Rozhodl jsem se tam podívat a jak se ukázalo, byl to skvělý nápad. Založil jsem si účet, koupil jsem si bidy a začal jsem dražit na první aukci. Je jasné, že na začátku to snadné nebylo. První pokusy nepřinesly žádaný výsledek. V krátkém čase mi z účtu ubyly všechny bidy.

Prošel týden krátké dovolené a musel jsem opět sednout za volant. Asi po 24 hodinách jsem dorazil do Paříže. Během vykládky jsem měl možnost opět zkusit své síly. Byl akorát víkend, tak jsem měl dva dny odpočinku. Hodiny ubíhali a znovu nic. Zarmoucen jsem se rozhodl, že si s tím dám klid, že to asi není pro mě. Myslel jsem si, že na takové věci nemám štěstí. V tom se stalo něco nepředvídaného! První výhra a to dokonce na takovém krásném místě. S laptopem na kolenou a těšící se z vítězství, díval jsem na Eifelovku. Ne každý má takovou šanci. Toho večera jsem se cítil neuvěřitelně dobře i přesto, že jsem vyhrál pouze nákupní poukázku 15 € a 200 Bidů. I přes malou výhřu jsem byl spokojen. Pak přicházely další výhry, každá z jiného místa. Okouzlující Vídeň nebo pohádkový Mediolan. Dvojité splnění snů!

Jak vidíte, práce šoféra má také své výhody – mohu dražit těšící se z toho, že svůj čas trávím v dalekých koutech Evropy či světa. Být jako dobrodruh, dobíjet další země. Doporučuji kolegům po fachu, aby si ve volné chvíli podívali wellbid.com a pocítili stejné emoce, které jsem zažil já sám. To se ani nedá popsat! To musíte zažít!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *