Radost z dárečků

Co je dobrého na dostávání dárků? Proč je rádi dostáváme? Když dostaneme od někoho dárek, velmi nás to těší. Proč tak reagujeme? Co je důvodem toho, že máme rádi překvapení?

 

radosc_z_prezentow8_MFJedním z činitelů je to, že je dostaneme od blízké osoby. Někdo se potrápí, aby vyhledal věc, jenž je naší touhou. Udělá nám překvapení, mine někdy celé své úspory. Zná náš vkus, ví, po čem toužíme a současně ví, že nemáme dost peněz na to, abychom si to mohli koupit v obchodě.

 Každý z nás rád dostává dárky, ale nejvíce asi rádi darujeme těm, které máme rádi. Vím to po sobě. Díky portálu wellbid.com můžu rozmazlovat mé blízké častěji, než párkrát do roka. Neomezuji to pouze do Vánoc nebo narozenin. Příležitostí k radosti je nyní mnohem více.

Několik kategorií a skvělý výběr mají za to, že s malým finančním nákladem mohu vydražit hodnotný, módní a moderní dárek pro někoho, koho mám hodně rád nebo miluju. Pro tchány, pro kamaráda u příležitosti povýšení v práci, pro děti – už jen kvůli tomu, že je mám a dělají mi radost. Pro mou milovanou manželku, za trpělivost a kulinárního talent. Ano, to mě naposledy motivovalo při dražení kuchyňského robota.

Rád dobře jím a manželka skvěle vaří. Podařilo se nám dosáhnout cíl, ačkoli to nebylo tak snadné, jak to na první pohled vypadalo.

Aukce byla strašně vzrušující – manželka mě dopingovala, držela palce. Její podpora mi přinesla štěstí! Tak a teď, bez žádné speciální příležitosti, jsme si udělali funkční dárek. Datum našeho výročí je ještě daleko, no my už teď plánujeme, co si při této příležitosti koupíme. Bude to něco luxusní! Do toho času překvapím manželku ještě několikrát!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *