Dražby jako elegantní oběd

Nedávno jsem dospěla k názoru, že dražení na aukcích Wellbid.com je jako jedení slavnostního obědu v restauraci.

24.12.2014_MFIdeální předkrm je počátkem naší hostiny. Vyplatí se zkusit výbornou rybu v pikantní omáčce nebo aromatické pirožky a dražení na aukcích začít od aukci začátečník, abyste své chuťové buňky připravili na hlavní chod /vysněný, již dříve vybraný předmět/. Je-liv menu nenajdeme pozici, která by nás zajímala (nemůžeme se zúčastnit aukce začátečník), zvolme hned chutnou polévku.

Horký vývar naplní náš žaludek pomalu a my v takom tempu přistoupíme do prvních dražeb o skvělé předměty. Abychom se nenasytili hned na začátku, nespěchejme s jedením. Nejprve zvolme nákupní poukázku za 15 €, kterou vyhrajeme na rozcvičku.

Tak, jako po snědení polévky přecházíme do hlavního chodu, tak po menší výhře můžeme přejít na hlavní, dřívě vybranou aukci. Nastavujeme svůj automat (bereme do rukou příbor) a přistupujeme do zaťatého boje (konzumujeme). Vždy bojujeme do konce a nikdy to nevzdáváme – jedním slovem – jíme všechno do poslední drobky!

Po bohatém obědě přichází čas na něco sladkého, dezert. Popisujeme naše zkušenosti, sdílíme naše strategie a na adresu redakce Portálu posíláme návrhy článků na blog wellbid.com. Osladíme si to ještě dodatečnými Bídami. Radost z jejich obdržení chutná jako větrník se šlehačkou!

Po takovém slavnostním a bohatém obědě vycházíme z restaurace s úsměvem na tváři. I přesto, že jsme najedení, plánujeme, co budeme jíst podruhé… vypíname počítač a nedočkavě čekáme na doručovatele, jenž nám zásilku doručí. Přemýšlíme nad dalším předmětem, o který budeme bojovat na Wellbid.com.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *