Očaruj v silvestrovskou noc!

Silvestr se blíží velkými kroky! S netrpělivostí odpočítáváme hodiny do půlnoci, abychom mohli přivítat nový, ještě lepší rok. V tuto noc je nejdůležitější dobrá zábava v dobré společnosti. Jak oslnit svým vzhledem na takové výjimečné párty?

29.12.2014_MFVkusné šaty, perfektní make-up, svůdný parfém a supermódní boty koupené za sníženou cenu pomocí nákupních poukázek. To však není vše. O co se ještě musí postarat žena, aby se v tuto noc cítila jako opravdová superstar?

Především dobré sebevědomí!

Rok, který je už skoro minulostí, ti přinesl spoustu nezapomenutelných zkušeností a emocjonálnych dojmů. V práci bohužel nechyběly stresující situace, starosti spojené s financemi, nebo starosti o blízké. Cítíš se vyčerpaná a nemáš už sily jít dál? Cítíš napětí a bolesti páteře? Dopřej si trochu relaxu! V uvolnění ti pomůže masážní podložka Beurer MG 254, která provede unikátní masáž Shiatsu ramen a krku, postupně uvolňuje svaly a pozitivně ovlivňuje dobrou náladu a dodává energii!

Umění ve vlasech!

Bez ohledu na délku svých vlasů, buď kreativní a stvoř na své hlavě skutečné umělecké dílo. Uprav své vlasy s použitím sady Remington S8670, vyčaruj pružinové vlny s Babyliss Curl Secret C1000, vyžehlí je žehličkou na vlasy Philips HP 8361 nebo Rowenta CF 6430. Už se nebudeš muset zapisovat na česání ke kadeřnici – šetři svůj cenný čas.

Pěstěné ruce a krásné nohy!

Dlaně, chodidla a nehty jsou vizitkou každé ženy, proto vyžadují hodně pozornosti. Zkrášlovací procedury začni od hydromasáže, jenž pomůže v odstranění pocitu těžkých nohou a otoku stop. Využij proto masážní vaničku Bosch PMF2232 a pomocí dodatečných koncovek odstraň zrohovatělou pokožku na patách. Hladké nohy získáš použitím depilátoru Braun Silk-épil 7 SkinSpa.

Doplněním celku je pedikúra a manikúra. Pokud nemáš čas na procedúr u kosmetičky, kup si sadu Beurer MPE 100 a nehty u dlaní a stop budou mít perfektní vzhled.

Zkrášlovací procedury určitě přinesou žádaný výsledek a budeš velmi spokojená. Do nového roku vkročíš krásná, upravená, spokojená a sebevědomá!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *