Těžký začátek Nového roku

Na Nový rok ses probudil s opicí a bolestmi? Nepamatuješ si, co se dělo minulou noc…

02012015_MFPosledními silami ses doplazil do koupelny. Díváš se na poličku. Je tam nový holicí strojek Braun Series 7 790 cc-4, dárek od tchýně. Nemáš dost sil na holení, ani umytí. Nechceš, aby bylo cítit cigaretový kouř, proto skropils pokožku několika kapkami Hugo Boss In Motion EDT 90 ml.

Měls strašnou opici. Děsně Tě bolela hlava a tvá manželka se právě rozhodla uklízet. „Nemá v sobě ani špetku soucitu!“ – napadlo tě. Když zapíná svůj nový vysavač iRobot Roomba, cítíš, jakoby ti hlavou proběhlo stádo koní. Kromě toho soused vrtá ve stěně příklepovou vrtačkou Bosch GSB 13… Zavládl Tebou vztek! Peklo! Zvedáš zrak na stůl, kde je položena sada nožů Fiskars a jsi připraven na všechno…

Jdu ven!“ – vykřikls nezaujatě a odcházíš z bytu. Bylo 7 hodin ráno. Svítalo. Na chodbě ještě hodils zrak na horské kolo Górski Kellys Spider 2013. „Nejdu na něm, moc velké riziko. Co když mě stopnou policisté a vezmou mi řidičák?„- napadlo tě.

Neměls plán, kde půjdeš. Vyndal jsi z kapsy svůj nový Apple iPhone 6 16GB a vybíráš náhodné číslo svého kamaráda. „Přijď k nám. Párty je v plném proudu! „- hlas v telefonu zněl povzbudivě.

Na nedalekém parkovišti jsi sedl do taxíku. Chraptivým, unaveným hlasem jsi řekl řidiči adresu. On zapnul navigaci TomTom Go 600 a vyrazil na zimných pneumatikách – Continental TS 850. I přesto, že se cítíš mizerně, cesta ti uběhla snesitelně. Řidič asi předtím stihl uklidit vozidlo ručním vysavačem Black & Decker Dustbuster PAV1205.

Když jsi už byl na místě, několik minut jsi bezúspěšně klepal na dveře. Hlasitá hudba vycházející z reproduktorů Samsung HW-F450 2.1 vše zahlušovala. Konečně se někdo slitoval a pustil tě dovnitř.

Uvnitř byl tak hustý cigaretový dým, že by tu pomohl pouze odsviežovač vzduchu Fellowes AeraMax DX5. Všude ležely obaly po chipsech a prázdné lahve. Na pohovce spali kámoši. Unavení a ještě ne zcela vystřízlivění. Dívali se na televizor Samsung H6400 55 „3D Smart TV a na Xbox One hráli Call of Duty: Advanced Warfare.
Z chladničky vzals láhev vysokoprocentního nápoje. Najít v tom nepořádku otvírák na láhve bylo přímo nemožné, proto si ji otevřel
kapesním nožíkem Victorinox Handyman.

Dva hlty a opět ses cítil jako král světa. Opadl jsi do křesla a relaxoval ve výběrové společnosti svých kamarádů. Jaké štěstí, že všechny tyto věci jsou dostupné na Wellbid.com a můžeš je koupit za fantastickou cenu…

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *