Aplikace na smartfon pro ni

Co nesmí chybět v kabelce moderní ženy? Ne, nejde o rtěnku, zrcátko či stíny. Žena 21. století nevychází z domu bez smartphonu. Proč milujeme toto nenápadné zařízení nové generace? Samozřejmě, milujeme ho za aplikace, které obsluhuje. Z jejich počtu bolí hlava. Podívejme se blíže tím nejzajímavějším.

05012015_MFŽeny, které se starají o svou postavu rády využívají aplikaci Sit Ups. Chtěla jste mít někdy, že osobního trenéra? Nyní ho můžete mít na vytažení ruky, tedy ve svém telefonu. Stálý růst počtu sklapovaček již není problémem. Trenér motivuje k většímu úsilí, zobrazováním pokroku v dostiahnutí cíle. Skvělým doplněním každodenních cvičení je Calorie Counter – aplikace, jenž s tabulkou kalorií, kontrolérem váhy a Deníčkem Živnosti na plánování konzumovaných jídel.

Jelikož jsme po cvičení většinou velmi hladoví, hodí se nám mít aplikaci Cook Mood. Není důležité, zda rádi vaříte nebo obcházíte kuchyni širokým okruhem – určitě oceníte recepty pocházející z celého světa. Inteligentní aplikace nabízí jídla dle Vaší aktuální nálady. Co Vám nabídne Cook Mood pokud nemáte dobrou náladu? Čokoládový koláč nebo šťavnatou pečínku? Podíváte se hned teď!

Každá žena ví, svět na potravinách nekončí. Po doplnění domácí spíže si musíme dát odměnu za dobře vykonaný úkol. Přiznejte se, která z nás nemá ráda maratón po nákupním centru? Zde se nám hodí jednoduchý Konverter Konfesních Čísel. Proč přepočítávat konfesní čísla, když to může udělat aplikace? V tabulkách jsou již přepočítány: americká, britská, japonská a evropská. S touto aplikací strávíte v kabince mnohem méně času než dosud.

Pamatujete si svou první aplikaci pro smartphone. Jaké programy jste využívali nejčastěji? Určitě Vám mnohokrát pomohli v těžké situaci.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *